kolorowyziomek
Posty: 157 (po ~375 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 12
kolorowyziomek
  15 maja 2010 (pierwszy post)

Siemanko,kto oprócz mnie z Was pisze jeszcze fizykę? ;)
I jak sie czujecie na siłach?;)
Pozdrawiam ;p

ZagUbiOona
ZagUbiOona
  15 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Siemanko,kto oprócz mnie z Was pisze jeszcze fizykę? ;)

łahahaah - ja i fizyka. :and: gdyby moja zacna fizyczka, zobaczyła, że ją zdaje - dosłownie by padła :ninja:
Kingusia
Posty: 1465 (po ~73 znaków)
Reputacja: -6 | BluzgometrTM: 10
Kingusia
  15 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Siemanko,kto oprócz mnie z Was pisze jeszcze fizykę? ;) I jak sie czujecie na siłach?;) Pozdrawiam ;p

Moj najlepszy przyjaciel pisze... I Mowi ze sie chyba fizyki boi najbardxiej z wszystkich matur... dodam ze jest 6 uczniem z wielu przedmioyow na probnej mial 60% Z rozszezonej... Bo Jakiegos tam dzialu nie rpzerabialismy:)

Ja osobiscie na 2 jade z fizyki dlatego podziwiam takich madrych ludzi ktorzy psiza mature Powodzenia;)
MaQ7
MaQ7
  15 maja 2010

Ja pamietam w LO przerobilem pol materialu tylko z calego programu i zdalem ze korkow ku mojemu zdziwieniu ;x dodam ze zadeklarowalem ze zdaje z 3 miechy przed matura x]

MaQ7
MaQ7
  15 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: ze korkow

bez korkow mialo byc. Ogolem skupilem sie wtedy na matmie fize od tak sobie zdawalem ;x
waskirk
Posty: 284 (po ~902 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
waskirk
  16 maja 2010

Co roku czytam arkusze z wszystkich przedmiotów ścisłych. Co prawda upłynęło już trochę czasu od kiedy pisałem swoją maturę, ale widzę wyraźną tendencję do obniżania poziomu testów maturalnych, szczególnie z przedmiotów ścisłych. Jeszcze jako tako matematyka i chemia była na rozsądnym poziomie w zeszłym roku, ale w tym roku, kiedy to matematyka była obowiązkowa to test był wręcz żenujący. OKE i MEN pewnie bało się skandalu że 70 % uczniów oblało matury z matmy, gdyż nie oszukujmy się, uczniowie nie rozumieją najlepiej tego przedmiotu jak i jemu pokrewnych, i chcąc uniknąć kolejnej AMNESTII (czarne karty w historii edukacji III RP) docelowo obniżyli poziom zadań na testach maturalnych z tego przedmiotu.
Suma summarum, nie ma się czego obawiać. Zdać maturę to żadna sztuka, dla jednych nie stanowi większego wysiłku, dla nie których wymaga jednak trochę wkładu a dla pozostałych którzy nie mają ani jednego ani drugiego to serdecznie podziękujemy ;)
ETI PG rządzi ;)

julCiak69
julCiak69
  16 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Siemanko,kto oprócz mnie z Was pisze jeszcze fizykę? ;) I jak sie czujecie na siłach?;) Pozdrawiam ;p

u mnie nikt nie pisze fizyki w szkole, ale mój kolega z innej szkoły pisze. :tak: boi się z tego, co mi wiadomo. ja jestem humanista od siedmiu boleści i będę jutro pisała... historię! :mrgreen: wiem, debil jestem. :lol:
piotrek1928
Posty: 893 (po ~205 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 4
piotrek1928
  17 maja 2010
julCiak69
julCiak69: wiem, debil jestem.

Nie no chyba nie jest aż tak źle :D

Nie dam zarobić fotce na sobie, nie wykupię gwiazdy - zbędna.
Dodatkowe funkcje forum!

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.