angelaaxxx
angelaaxxx
  12 maja 2010 (pierwszy post)

Do mojej prezentacji pt. "Alkohol narkotyki i inne używki-ich rola w biografi bohaterów literackich i w życiu artysty" wybrałam:
My dzieci z dworca Zoo
Hłasko Marek Pętla
Kochanowski Jan O doktorze Hiszpanie
Krasicki Ignacy Pijaństwo
Sienkiewicz Henryk Potop I
oraz 3 artystów:Wojaczek,Hłasko i Przybyszewski

jak sądziecie jakie mogą zadać mi pytania??
wiem ze nie nikt z was nie jest duchem świętym dlatego nie pytam o co zapytają tylko o co mogą zapytać

Patrishia
Patrishia
  12 maja 2010

Ja już mam za sobą :D
Pytania miałam o literaturę przedmiotu, jak mi pomogla, ktora książka wywarla na mnie największe wrażenie i dlaczego ten temat.

Kingusia
Posty: 1465 (po ~73 znaków)
Reputacja: -6 | BluzgometrTM: 10
Kingusia
  12 maja 2010
angelaaxxx
angelaaxxx: Do mojej prezentacji pt. "Alkohol narkotyki i inne używki-ich rola w biografi bohaterów literackich i w życiu artysty" wybrałam: My dzieci z dworca Zoo Hłasko Marek Pętla Kochanowski Jan O doktorze Hiszpanie Krasicki Ignacy Pijaństwo Sienkiewicz Henryk Potop I oraz 3 artystów:Wojaczek,Hłasko i Przybyszewski jak sądziecie jakie mogą zadać mi pytania?? wiem ze nie nikt z was nie jest duchem świętym dlatego nie pytam o co zapytają tylko o co mogą zapytać


Ja dzis mialam ustna przejmowalam sie pytaniami a tymczasem zadano mi pytanie takie ze no smieszne proste jak np Czy mysle ze to zagraza swiatu czy mowie pdoobnym jezykiem i takie wiesz na ktore kazdy odpowie dlatego nie martw sie;) bedzie dobrze
powerorginal
powerorginal
  13 maja 2010
Kingusia
Kingusia: takie wiesz na ktore kazdy odpowie dlatego nie martw sie;) bedzie dobrze

hehe zalezy od egzaminatora... ja tez mialem wczoraj i byla bardzo nie przyjemna pani w komisji ... temat: Buntownicy w literaturze.scharakteryzuje postawy ..... pytania:
-wplyw szatana na bohaterow
-cechy dramatu antycznego
-porownanie postaci (po szczegolowym porownaniu poproszono abym nazwal to ogolnie :woot:)
-dlczego bunt jest warunkiem rozwoju cywilizacyjnego...
-ktory buntownik jest najlepszy , zachowuje godnosc cos w ty stylu...

angelaaxxx
angelaaxxx: jak sądziecie jakie mogą zadać mi pytania??

gatunki literackie , ktory z bohaterow najlepiej sobie poradzil , ktory wg Ciebie jest najlepszy , porownac postaci , uzaleznienie i jego wplyw na czlowieka .... itp zalezy co masz w pracy...
angelaaxxx
angelaaxxx
  13 maja 2010

to rzeczywiście miałyście proste pytania

Konto usunięte
Konto usunięte: -wplyw szatana na bohaterow -cechy dramatu antycznego -porownanie postaci (po szczegolowym porownaniu poproszono abym nazwal to ogolnie ) -dlczego bunt jest warunkiem rozwoju cywilizacyjnego... -ktory buntownik jest najlepszy , zachowuje godnosc cos w ty stylu...

ty miałes trudne

boje sie że nie odpowiem na zadne:/
powerorginal
powerorginal
  13 maja 2010
angelaaxxx
angelaaxxx: ty miałes trudne boje sie że nie odpowiem na zadne:/

nie boj sie :D .... mialem bardzo nieprzyjemną egzaminatorke , zdalem na 60% i jak sie okazalo byl to najwyzszy wynik w ten dzien u nas ... pierwsze doczepila sie ze moj plan ramowy jest bardzo ale to bardzo zly i w ogole nie powinienem miec kartki z cytatmi bo sobie moge z tego korzystac... (plan ramowy byl sprawdzany przez moja bardzo dobra polonistke i uznany za dosyc dobry ) .... po czym na wejsciu mialem juz dosc... jednak glupia picza postanowila mi rowniez przerwac prezentacje czego robic nie moze ... bo bylem nie wystarczajaco komuniktywny i w zly sposb sie do nich wypowiadalem ... :mrgreen:
xmeeeeenx
xmeeeeenx
  13 maja 2010
Patrishia
Patrishia: Pytania miałam o literaturę przedmiotu, jak mi pomogla

no i jak można odp na tak głupie-niby łatwe pytanie ?
powiesz ?
sylwik
sylwik
  13 maja 2010

dzis mialam. komisja przyczepila sie do jednej z teorii jakie przedstawilam w prezentacji, i mnie maglowali z niej przez chyba 6 pytan. a moglam nie mowic nic kontrowersyjnego:nie: i 40%, i i tak sie ze mna nie zgodzily:crylol:

xmeeeeenx
xmeeeeenx
  13 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: dzis mialam. komisja przyczepila sie do jednej z teorii jakie przedstawilam w prezentacji, i mnie maglowali z niej przez chyba 6 pytan. a moglam nie mowic nic kontrowersyjnego i 40%, i i tak sie ze mna nie zgodzily

czyli łatwo zdać ?
stres był ?
sylwik
sylwik
  13 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: czyli łatwo zdać ?

bylo latwo. nie napisalam prezentacji, zrobilam na 3 godziny przed matura plan, nie czytajac ksiazek;)

Konto usunięte
Konto usunięte: stres był ?

troche tuz przed wejsciem do sali i na poczatku mowienia:mrgreen:
julCiak69
julCiak69
  13 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: troche tuz przed wejsciem do sali i na poczatku mowienia

a która wchodziłaś? :D
angelaaxxx
angelaaxxx
  13 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: . mialem bardzo nieprzyjemną egzaminatorke

a jak ma sie taka trafi-masakra

Konto usunięte
Konto usunięte: bylo latwo. nie napisalam prezentacji, zrobilam na 3 godziny przed matura plan, nie czytajac ksiazek;)

podziwiam;p

Konto usunięte
Konto usunięte: i mnie maglowali z niej przez chyba 6 pytan

a to nie czasem 3 mają zadac??
shamaramorgan
shamaramorgan
  14 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: dzis mialam. komisja przyczepila sie do jednej z teorii jakie przedstawilam w prezentacji, i mnie maglowali z niej przez chyba 6 pytan. a moglam nie mowic nic kontrowersyjnego i 40%, i i tak sie ze mna nie zgodzily

co to była za teoria?

Szczerze, wątpię w to, że postawiły Ci 40% tylko za to, że nie zgodziły się z Twoją tezą...

angelaaxxx
angelaaxxx: a to nie czasem 3 mają zadac??

mogą zadać ile chcą. W mojej szkole niektórzy egzaminatorzy zadawali po 5-10 pytań. Mi zadali tylko 2.
Jeśli wyczerpiesz temat, nawet nie muszą ich zadawać :)
Jeśli zauważą, że nie czytałaś lektury, mogą drązyć ten temat, aż Cię udupią :)
sylwik
sylwik
  15 maja 2010
julCiak69
julCiak69: a która wchodziłaś? :D

nie wiem nawet:lol2: mialam godzine podana, przyszlam na nia i tyle:lol:

Konto usunięte
Konto usunięte: Szczerze, wątpię w to, że postawiły Ci 40% tylko za to, że nie zgodziły się z Twoją tezą...

czy ja gdziekolwiek napisalam ze tylko dlatego? polecam czytanie. chyba to:
Konto usunięte
Konto usunięte: nie napisalam prezentacji, zrobilam na 3 godziny przed matura plan, nie czytajac ksiazek;)
mowi jasno ze nie bylam przygotowana.

Konto usunięte
Konto usunięte: co to była za teoria?

rozdzielenie definicji bohatera negatywnego od czlowieka zlego czyli osoba dobra z natury jako bahater negatywny np edyp.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.