malinek998
malinek998
  12 maja 2010 (pierwszy post)

Hej
Ma lub miał ktoś doczynienia z farmacją ?
Co biorą pod uwagę przy rekrutacji?
Jestem zainteresowany trochę takim kierunkiem lecz nie wiem czy sobie poradzę tam w ogóle :woot: dlatego chciałbym jakieś opinie poznać na ten temat ;)

WhoCares00
WhoCares00
  12 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Hej Ma lub miał ktoś doczynienia z farmacją ? Co biorą pod uwagę przy rekrutacji? Jestem zainteresowany trochę takim kierunkiem lecz nie wiem czy sobie poradzę tam w ogóle dlatego chciałbym jakieś opinie poznać na ten temat ;)

Nie miałam. Ale z tego co wiem to do szkół policealnych raczej wszystkich przyjmują jeśli się idzie zaocznie. A o dziennych szkołach policealnych to nie słyszałam. Moja sąsiadka jest technikiem farmacji i robiła właśnie niedawno jakąś szkołę wieczorowo, podejrzewam że to było właśnie takie studium. Więc dostać się myślę nie problem, tylko trzeba płacić jak wszędzie. Na pewno taka szkoła jest tańsza od studiów.
Nie lepiej iść na studia dzienne o tym kierunku niż do szkoły policealnej?
malinek998
malinek998
  12 maja 2010

No wiesz muszę jeszcze mieć jakieś źródło dochodu...
Jaka praca się kłania..
Kwestia tego typu jak to wygląda nauka w takiej szkole.. Wiadomo, że za pieniądze inaczej uczą i za "darmo" .

Misia
Misia
  12 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Wiadomo, że za pieniądze inaczej uczą i za "darmo" .

Co sugerujesz ? Ze za pieniądze lepiej uczą ? ;)
malinek998
malinek998
  13 maja 2010

Może dam głupi przykład ale ja chodziłem do normalnego liceum profilowanego :) moja znajoma chodziła do zaocznego liceum :)
W mojej szkole każdy nauczyciel cokolwiek tłumaczył to robił to z jakiegoś przymusu i było widać, że nie chce mu się itd... co prawda były jakieś wyjątki ale nie ważne.. natomiast w płatnej szkole jest zupełnie inaczej. Nauczyciel podchodzi do każdego, tłumaczy. Jest zupełnie inny poziom nauczania.. Wiadomo, że każdy uczeń to pieniądze :) Tak samo na maturze.. mówiła, że nauczyciel normalnie podchodził o pokazywał jak zrobić zadanie. Nie mogłem w to uwierzyć ale wiem kto tam uczy bo ten sam koleś mnie uczył w podstawówce i na egz. po podstawówce też podpowiadał. Dużo mógłbym jeszcze o tej maturze powiedzieć ale nie będę :)
Także uważam, że za pieniądze lepiej i inaczej uczą :)

Misia
Misia
  13 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Może dam głupi przykład ale ja chodziłem do normalnego liceum profilowanego :) moja znajoma chodziła do zaocznego liceum :) W mojej szkole każdy nauczyciel cokolwiek tłumaczył to robił to z jakiegoś przymusu i było widać, że nie chce mu się itd... co prawda były jakieś wyjątki ale nie ważne.. natomiast w płatnej szkole jest zupełnie inaczej. Nauczyciel podchodzi do każdego, tłumaczy. Jest zupełnie inny poziom nauczania.. Wiadomo, że każdy uczeń to pieniądze :) Tak samo na maturze.. mówiła, że nauczyciel normalnie podchodził o pokazywał jak zrobić zadanie. Nie mogłem w to uwierzyć ale wiem kto tam uczy bo ten sam koleś mnie uczył w podstawówce i na egz. po podstawówce też podpowiadał. Dużo mógłbym jeszcze o tej maturze powiedzieć ale nie będę :) Także uważam, że za pieniądze lepiej i inaczej uczą :)

Widzę że o studiach nie masz zielonego pojęcia ;)
Bo to akurat co opisałeś dotyczy prywatnych szkół ale typu liceum, gimnazjum a nie wyższych uczelni ;)
malinek998
malinek998
  13 maja 2010

Ale również za pieniądze.. a w dzisiejszych czasach rządni pieniądz ;] Może nie w każdym miejscu ale w mojej okolicy przeważnie ;]

Misia
Misia
  14 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Ale również za pieniądze..

No jak ktoś nie da radę sie dostać na dzienne to płaci ;)
Wiadomo.
Ale poziom jest dużo wyższy na dziennych niż na zaocznych :)
malinek998
malinek998
  14 maja 2010

No ja wiem wiem ;) Ale jak to jest w praktyce później ? Patrzą bardzo na to czy ktoś był na dziennych czy zaocznych?

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.