angelika28071991
angelika28071991
  11 maja 2010 (pierwszy post)

Hej.. dzisiaj mam ustną z polskiego.
Mój temat to miłość i cierpienie. Omów na podstawie literatury z różnych epok. Mam Romeo i Julię,Cierpienia młodego Wertera, Lalkę i Tatarak...
Uczyłam się gat literackich,pojęć,ogólnie czytałam teraz streszczenia itp..
Czego mogę się jeszcze spodziewać?
Matura o 15 więc mam jeszcze chwilkę:)
Ale mam stresa:and: Czuję,że wszystkiego zapomnę..

Kingusia
Posty: 1465 (po ~73 znaków)
Reputacja: -6 | BluzgometrTM: 10
Kingusia
  11 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Hej.. dzisiaj mam ustną z polskiego.

A ja jutro:O i juz po nocach sni mi sie moj tekst:O
Ruget
Ruget
  11 maja 2010

hah zaliczenie ustnej to nic trudnego jesli ktos sie przygotowal :D 30% zrobi kazdy :P a ona i tak do niczego nie jest potrzebna wiec ...

shamaramorgan
shamaramorgan
  11 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Czego mogę się jeszcze spodziewać?

wszystkiego co masz w temacie.
Naprawdę nie rozumie sensu zakładania tematów z pytaniem "o co moga mnie zapytać?"
Co my wróżki? ;>
angelika28071991
angelika28071991
  11 maja 2010

Nie wróżki ale są tu ludzi,którzy mają to już za i mogą coś podpowiedzieć.. Np na czym najbardziej się skupić przy przygotowywaniu się do pytań.. Co jest najczęściej... Proste.

angelika28071991
angelika28071991
  11 maja 2010
Kingusia
Kingusia: i juz po nocach sni mi sie moj tekst:O

ja się go wczoraj nauczyłam więc śniło mi sie tylko dzisiaj:P I zasnąć nie mogłam bo mi to szumiało w głowie i w myślach powtarzałam:ziober2:
Mam nadzieję,że będzie git.. Trzymajcie się. Ja spadam do szkoły.. Chcę poczuc ten stres:ziober2: Poza tym w szkole będę się uczyła,podpytam kogo mam w komisji i co pytają i zdąże sie jeszcze przygotowac jak coś;D
Z fartem.
shamaramorgan
shamaramorgan
  11 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie wróżki ale są tu ludzi,którzy mają to już za i mogą coś podpowiedzieć.. Np na czym najbardziej się skupić przy przygotowywaniu się do pytań.. Co jest najczęściej... Proste.

każdy egzaminator może zadawać inne pytania, nawet jeśli ktoś ma taki sam temat jak Ty.
Na przykład jeden z nich lubi "lalkę" to może Cię przemaglować ze znajomości treści a inny może zapytać o epoki czy gatunki literackie.
angelaaxxx
angelaaxxx
  11 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: dzisiaj mam ustną z polskiego.

ja za tydzień dopiero ::mrgreen::
91kasia
91kasia
  11 maja 2010
angelaaxxx
angelaaxxx: ja za tydzień dopiero ::

a ja za 2 xD
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.