basiamisiak
basiamisiak
  9 maja 2010 (pierwszy post)

hej;0

Mam pytanie czy bedac na studiach zaocznych mozna ubiegać sie tez o stypendium socjalne i jaki jest prog tego dochodu na osobe od ktorego sie przyznaje?

Mam nadzieje ze ktos z was sie orientuje :)

julCiak69
julCiak69
  9 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Mam pytanie czy bedac na studiach zaocznych mozna ubiegać sie tez o stypendium socjalne i jaki jest prog tego dochodu na osobe od ktorego sie przyznaje?

mimo studiowania zaocznie możesz ubiegać się o stypendium, ale musisz się dowiedzieć w szkole. jaki mają regulamin? czy jest o tym mowa? to sporo zależy od rektoratu szkoły, do której chodzisz.
basiamisiak
basiamisiak
  9 maja 2010
julCiak69
julCiak69: mimo studiowania zaocznie możesz ubiegać się o stypendium, ale musisz się dowiedzieć w szkole. jaki mają regulamin? czy jest o tym mowa? to sporo zależy od rektoratu szkoły, do której chodzisz.

dzieki tak na wszelki wypadek jak bym sie nie dostala na dzienne
julCiak69
julCiak69
  9 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: dzieki tak na wszelki wypadek jak bym sie nie dostala na dzienne

zrozumiałe. :tak:
thomas893
thomas893
  10 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: i jaki jest prog tego dochodu na osobe od ktorego sie przyznaje?

coś ponad 500 zł ale dokładnie nie pamiętam :woot:
juleczkusia
juleczkusia
  10 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: coś ponad 500 zł ale dokładnie nie pamiętam

nie na każdej uczelni. w innych jest 200-300zł.
thomas893
thomas893
  10 maja 2010

tak trochę w necie poszperałem i wychodzi na to, że aby otrzymać stypendium socjalne, to dochód na osobę w rodzinie nie może przekroczyć 572 zł... ale najlepiej się dowiedzieć na swojej uczelni ;]

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.