emilka5200
Posty: 444 (po ~80 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 7
emilka5200
  6 maja 2010 (pierwszy post)

Hej .
Jak mniejwięcej wyglądają dni nauki w szkole gastronomicznej .?
Jak praktyki itd..
Pozdrawiam.

EnemyOfGod
EnemyOfGod
  6 maja 2010

masz na myśli technikum? Czy coś innego?

emilka5200
Posty: 444 (po ~80 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 7
emilka5200
  6 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: masz na myśli technikum? Czy coś innego?

technikum
julCiak69
julCiak69
  6 maja 2010
emilka5200
emilka5200: Hej . Jak mniejwięcej wyglądają dni nauki w szkole gastronomicznej .? Jak praktyki itd..

idziecie do kuchni i przygotowują Was do gotowania, podawania, przyprawiania etc.
StworzonaByCieszyc
StworzonaByCieszyc
  6 maja 2010
emilka5200
emilka5200: Jak mniejwięcej wyglądają dni nauki w szkole gastronomicznej .?

normalnie ..
3 dni masz lekcje 2 dni masz praktyki ( zazwyczaj )
a na praktykach uczysz się gotować. ;]
martaaa56
martaaa56
  6 maja 2010

to zależy gdzie masz praktyki bo możesz mieć tak że bedziesz ciągle obierać np 15 kg cebuli itp. lub myć podlogi ..

daniel151
daniel151
  6 maja 2010

w technikum zreguly jest miesiac praktyki w roku szkolnym(ale to tez zalezy od szkoly) od 2lub 3 klasy. W zawodowkach jest 3 dni szkoly 2 dni praktyk. Na praktykach robisz czynnosci zwiazane z zawodem

PiesekLeszek1
PiesekLeszek1
  8 maja 2010

Ja jak jeszcze niedawno chodziłem do szkoły ( technikum żywienia ) właśnie, to w tygodniu miałem jeden dzień praktyk (środa) tak przez 3 i 4 klasę. Ważne jest to co powiedziała matraaa56 , ja np miałem tygodniowe praktyki w szkolnej stołówce , oprócz obierania ziemniaków i sprzątania nie robiło się praktycznie nic!, dobrze że praktykę miesięczną miałem przyzwoitą. Jeśli masz możliwość staraj się o praktykę w Hotelach takich jak Ibis czy Radisson.

shamaramorgan
shamaramorgan
  8 maja 2010
emilka5200
emilka5200: Jak mniejwięcej wyglądają dni nauki w szkole gastronomicznej .? Jak praktyki itd..

parę razy w tygodniu zajęcia w kuchni. na ocenę trzeba będzie samemu lub w grupie przygotować jakąś potrawę.
Będziecie często wykorzystywani jako catering na imprezy organizowane przez szkołę.
Praktyki? najczęściej w kuchni hotelowej lub z restauracji na kuchni :)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.