Kingusia
Posty: 1465 (po ~73 znaków)
Reputacja: -6 | BluzgometrTM: 10
Kingusia
  3 maja 2010 (pierwszy post)

Z okazji że jutro zaczynają się matury chciałam życzyć wszystkim maturzysta samych sukcesów...no i Powodzenia:)
Ps. Nie dziekujcie:)

Na jakie studia sie wybieracie i gdzie?:)

shamaramorgan
shamaramorgan
  3 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: A kiedy w ogóle będą wyniki matur pisemnych ?

30 czerwca w sekretariacie świadectwo maturalne do odbioru :)

MalenstwoxD
MalenstwoxD: Na jakie studia sie wybieracie i gdzie?:)

wszystko zalezy od wyniku. Jak się uda to Uniwersytet Wrocławski- Filologia Polska lub Historia sztuki
Jak nie- Legnica.
TequilaSunrise
TequilaSunrise
  3 maja 2010
MalenstwoxD
MalenstwoxD: Jak bede miala 30% z matematyki to umre ze szczescia:)

o te 30% jestem spokojna, bo z racji tego, że matematyka jest po raz pierwszy, to matura będzie prosta.

Konto usunięte
Konto usunięte: A kiedy w ogóle będą wyniki matur pisemnych ?

30 czerwca :tak:
pijana
pijana
  3 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: shamaramorgan

Konto usunięte
Konto usunięte: TequilaSunrise

"Dzięks" :mrgreen:
Kingusia
Posty: 1465 (po ~73 znaków)
Reputacja: -6 | BluzgometrTM: 10
Kingusia
  3 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: o te 30% jestem spokojna, bo z racji tego, że matematyka jest po raz pierwszy, to matura będzie prosta.

Jesli mowisz tak to mam nadzieje ze tak bedzie:):) Ja przez caly weekend uczylam sie wiecej niz przez cale liceum:O:O w ogole to juz mnozyc i odejmowac zapominam tyle zadan zrobilam :O:O mam nadzieje ze nie rypne sie na czyms bo na Probnych mialam raz 28% raz 24 ale przemilcze jakie zadania byly na tej probnej z kosmosu:)
TequilaSunrise
TequilaSunrise
  3 maja 2010
MalenstwoxD
MalenstwoxD: o na Probnych mialam raz 28% raz 24 ale przemilcze jakie zadania byly na tej probnej z kosmosu:)

spoko, ja na próbnej miałam 22%.
Ale na pierwszą maturę z matmy po xxxxxx latach nie dadzą jakiś kosmicznych zadań. Tym bardziej że osoby uczące siętak jak ja 4 lata, przez pierwszy rok nie wiedziały że będzie matma na maturze i szły zupełnie innym tokiem nauczania, bo program jeżeli chodzi o podstawę uległ jeszcze zmianie.
Kingusia
Posty: 1465 (po ~73 znaków)
Reputacja: -6 | BluzgometrTM: 10
Kingusia
  3 maja 2010

No wiesz:))) Mysle ze dadza latwe zadania ale i na takich mozna sie wylozyc;) Mam nadzieje ze stres nas wszystkich nie zje i damy sobie z tym rade no i dostaniemy sie na wybrane uczelnie:)

TequilaSunrise
TequilaSunrise
  3 maja 2010
MalenstwoxD
MalenstwoxD: No wiesz:))) Mysle ze dadza latwe zadania ale i na takich mozna sie wylozyc;) Mam nadzieje ze stres nas wszystkich nie zje i damy sobie z tym rade no i dostaniemy sie na wybrane uczelnie:)

Damy radę :ziober2:
Bardziej boję się polskiego, bo nie zdążyłam wszystkich streszczeń przeczytac :ninja:
Liczę na łut szczęścia, że nie dadzą nic z xx-stolecia międzywojennego i współczesności.
madzia2143
madzia2143
  3 maja 2010
MalenstwoxD
MalenstwoxD: Na jakie studia sie wybieracie i gdzie?:)

wzornictwo na politechnice łódzkiej
or
kosmetologia/położnictwo/fizjoterapia na akademii medycznej w ktw

Powodzenia ;)
IMalinowaMambaI
IMalinowaMambaI
  4 maja 2010
MalenstwoxD
MalenstwoxD: Na jakie studia sie wybieracie i gdzie?:)

ja za rok na pedagogikę :D u siebie w mieście
IMalinowaMambaI
IMalinowaMambaI
  4 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: o te 30% jestem spokojna, bo z racji tego, że matematyka jest po raz pierwszy, to matura będzie prosta.

nie sądzę..:rotfl:
Paulinessa
Paulinessa
  5 maja 2010
MalenstwoxD
MalenstwoxD: Na jakie studia sie wybieracie i gdzie?:)


Filologia angielska lub polska, UMCS.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.