JaramSzczesciie
JaramSzczesciie
  2 maja 2010 (pierwszy post)

Hey mozecie podac mi kilka slow po angielsku na litere `i` cos podobnego do : Irritating, Innocent .. Bardzo prosze .. Slowa ktore maja wiecej niz 5 liter..

XxYourBlueEyesxX
XxYourBlueEyesxX
  2 maja 2010

Nie łatwiej otworzyć słownik.:zonk:

pijana
pijana
  2 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Hey mozecie podac mi kilka slow po angielsku na litere `i` cos podobnego do : Irritating, Innocent .. Bardzo prosze .. Slowa ktore maja wiecej niz 5 liter..

FACEPALM.
JaramSzczescie
JaramSzczescie
  2 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: JaramSzczesciie: Hey mozecie podac mi kilka slow po angielsku na litere `i` cos podobnego do : Irritating, Innocent .. Bardzo prosze .. Slowa ktore maja wiecej niz 5 liter.. FACEPALM.

Widze że nie umiesz czytać ze zrozumieniem
pijana
pijana
  2 maja 2010
JaramSzczescie
JaramSzczescie: Widze że nie umiesz czytać ze zrozumieniem

:zonk: Widzę, że nie rozumiesz ironii.
Czy tak ciężko otworzyć słownik, wejść w google ? Tutaj każdy idzie na łatwiznę, jeszcze rozumiem przy zadaniu na myślenie, ale w tym przypadku, no bez jaj :zonk:
fenacious
fenacious
  2 maja 2010

otwórz slownik.

JaramSzczescie
JaramSzczescie
  2 maja 2010

temat do zamkniecia .

LovelyDangerouS
LovelyDangerouS
  2 maja 2010

ignorant, illuminate, imaginary, impertinence, impatient, improper, impressive, impotent, inconspicous, irreparable...to nie było takie trudne.. radze zapoznać sie ze znaczeniem tych słówek, polecam infobota, google tłumacz itp

Kingusia
Posty: 1465 (po ~73 znaków)
Reputacja: -6 | BluzgometrTM: 10
Kingusia
  2 maja 2010

Interesting , including

Jozko10
Posty: 18 (po ~37 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 3
Jozko10
  3 maja 2010
http://www.ultrasonline.com/ref/jozo/
sad
sad
  3 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Hey mozecie podac mi kilka slow po angielsku na litere `i` cos podobnego do : Irritating, Innocent .. Bardzo prosze .. Slowa ktore maja wiecej niz 5 liter..


istnieje coś takiego jak słowik :lol2: . no chyba że go nie posiadasz. ; D
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.