Kingusia
Posty: 1465 (po ~73 znaków)
Reputacja: -6 | BluzgometrTM: 10
Kingusia
  25 kwietnia 2010 (pierwszy post)

mam prośbę Czy mogłby mi ktoś pomóc. Jak miał podobny albo ma podobny temat do mojego na ustny Polski jakie egzaminatorzy moga zadac mi pytania:) A może ktoś miał już maturę i orientuje się o co mogą pytać.

wiec mój temat to :Język wspolczesnej młodziezy na wybranym materiale badawczym"

z gory dziekuje za pomoc::)

stopofan89
stopofan89
  25 kwietnia 2010

Ja taki mialem 2 lata temu (bardzo podobny przynajmniej) i sie mnie zapyrali tylko o to, czy uważam że język młodzieżowy może wejść do stałego użytku i czy w związku z tym należało by otoczyć jakąś ochroną współczesny język "starszych".... czy coś w ten deseń, dawno było i nie pamiętam dokładnie.

Temat masz fajny, jeżeli prezentacje masz OK to dasz rade na luzie, bo moim zdaniem nie bardzo mają o co zapytać potem ;p

Kingusia
Posty: 1465 (po ~73 znaków)
Reputacja: -6 | BluzgometrTM: 10
Kingusia
  25 kwietnia 2010

No to dobrze;D:D:Dhehee Nie mam ksiazek wiec masz racje ze nie maja o co pytac dziekuje Ci za pomoc;)

stopofan89
stopofan89
  25 kwietnia 2010

Powodzenia;)

Sardyn
Sardyn
  26 kwietnia 2010

Ja miałem całkiem inny temat, ale nie pytali mnie np z żadnych materiałów dodatkowych. Zadawali mi tylko pytania na temat mojej wypowiedzi - jak oceniam to i to, jak ja bym postąpił itp. Czyli takie dopowiedzenie tego, czego zabrakło w prezentacji. :)

Czerek5
Czerek5
  27 kwietnia 2010

Mnie pytali tylko i wylacznie z lektur jakie byly w prezentacji. Lepiej jest wiedziec to co sie mowi niz mowic to co sie wie :) Bo potem z tego pytaja i moze byc kiszka.

Kingusia
Posty: 1465 (po ~73 znaków)
Reputacja: -6 | BluzgometrTM: 10
Kingusia
  27 kwietnia 2010

Ja nie mam zadnej lektury ani ksiazki wiec sie nie boje hihih;)

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.