kika467
kika467
  19 kwietnia 2010 (pierwszy post)
W zeszłym roku (klasa maturalna) kolezanka miała miec mature. miała mieć w wakacje jednak poprawke z angielskiego przez co matury nie miała.

na poprawke nie poszła bo trafiła do szpitala... i do poprawki nie przystapiła.

znacie może jakies szkoły gdzie mogła by ukończyć 3 klase liceum ?

moze podacie mi jakies linki ze szkołami ?
kika467
kika467
  19 kwietnia 2010

prosze o pomoc ...!!

PaulinkaGisz
PaulinkaGisz
  19 kwietnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: znacie może jakies szkoły gdzie mogła by ukończyć 3 klase liceum ?

są szkoły dla dorosłych, gdzie można dokończyć tak jakby zaocznie liceum. z tego co wiem zajęcia odbywają się tam tylko 3 razy w tygodniu. To znaczy, u mnie akurat tak jest, wiem bo miałam wylądować w takiej szkole. Nie wiem z jakiego Twoja koleżanka jest miasta, ale myślę że w każdym większym mieście taka szkoła się znajdzie. Musisz tylko popytać znajomych, albo też poszukać w internecie. Większość takich szkół jest bezpłatna.
Sylvinka
Posty: 15395 (po ~112 znaków)
Reputacja: -13 | BluzgometrTM: 4
Sylvinka
  19 kwietnia 2010

Najlepsza będzie w tym wypadku wieczorówka :tak:.

mam czarne skrzydła,muskam nimi stopy aniołów...
Ela
Posty: 3157 (po ~207 znaków)
Reputacja: 961 | BluzgometrTM: 2
Ela
  19 kwietnia 2010

Są dwa rodzaje toków nauki:
- wieczorowe, zajęcia odbywa się w tygodniu (godziny zazwyczaj od 16...)
- weekendowe (co 2 tyg) od około 8 do 16 itp
Tak jest w większości szkół.
Przykładową szkoła w weekendy jest Cosinus, Żak, itp
INNE - Cku (tam są chyba oba toki), chyba Teb, itp

Miałam kiedyś iść do szkoły policealnej, ale zrezygnowałam na rzecz studiów ;)

Ja tu tylko delikatnie muskam klawiaturę, aby cichym szeptem coś napisać...
xXssweeteyessXx
xXssweeteyessXx
  19 kwietnia 2010

dziwne jak miała zdawać maturę to znaczy że zdała 3 klase, więc po co jej szkoła? wystarczy jeszcze raz przystąpić do matury i złożyć deklarację do szkoły macierzystej....

juleczkusia
juleczkusia
  19 kwietnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: W zeszłym roku (klasa maturalna) kolezanka miała miec mature. miała mieć w wakacje jednak poprawke z angielskiego przez co matury nie miała. na poprawke nie poszła bo trafiła do szpitala... i do poprawki nie przystapiła.znacie może jakies szkoły gdzie mogła by ukończyć 3 klase liceum ? moze podacie mi jakies linki ze szkołami ?

jedynie wieczorówka albo szkoła zaocznie :mrgreen:
KiwiLattina
KiwiLattina
  20 kwietnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: W zeszłym roku (klasa maturalna) kolezanka miała miec mature. miała mieć w wakacje jednak poprawke z angielskiego przez co matury nie miała. na poprawke nie poszła bo trafiła do szpitala... i do poprawki nie przystapiła. znacie może jakies szkoły gdzie mogła by ukończyć 3 klase liceum ? moze podacie mi jakies linki ze szkołami ?

Jeżeli jest tak jak piszesz, to wcale nie musi od nowa chodzić do 3 kl,
Może zdawać teraz maturę normalnie, wystarczy pójść do szkoły i załatwić to.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.