MartuUunia91
MartuUunia91
  15 kwietnia 2010 (pierwszy post)

Chcialabym isc na Psychologie na UMK, ogolnie z przedmiotów humanistycznych w tym roku mi sie troche noga powinela i mam slabe oceny, za to reszta calkiem calkiem. Wiecie moze czy na UMK liczą sie tylko wyniki z matury czy swiadectwa rowniez? Bardzo mnie to męczy, poniewaz z przedmiotów humanistycznych jestem znacznie lepsza niz ścislych, a oceny tego nieodzwierciedlają. Wrecz odwrotnie ;/

Dziekuje za odpowiedzi.

Bananowaaa
Bananowaaa
  15 kwietnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Wiecie moze czy na UMK liczą sie tylko wyniki z matury czy swiadectwa rowniez?

na stronie UMK na pewno jest taka informacja.
julCiak69
julCiak69
  15 kwietnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Chcialabym isc na Psychologie na UMK, ogolnie z przedmiotów humanistycznych w tym roku mi sie troche noga powinela i mam slabe oceny, za to reszta calkiem calkiem. Wiecie moze czy na UMK liczą sie tylko wyniki z matury czy swiadectwa rowniez? Bardzo mnie to męczy, poniewaz z przedmiotów humanistycznych jestem znacznie lepsza niz ścislych, a oceny tego nieodzwierciedlają. Wrecz odwrotnie ;/ Dziekuje za odpowiedzi.

wejdź na oficjalną stronę UMK i sprawdź psychologię ;-)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.