Fieska
Fieska
  14 kwietnia 2010 (pierwszy post)
Czy byłby ktoś tak bardzo miły i przetłumaczył mi na język angielski te parę zdań? :mrgreen:

Witam! Mam na imię Kamila i pochodzę z Niemiec z Vechty ze szkoły pielęgniarskiej i prawdopodobnie w przyszłym roku, lub jeszcze w tym jeżeli się uda, wybieramy się do Izraelu na wymianę ze studentami w Academic College of Emek Yezreel. Widziałam, że uczysz, czy uczyłeś się w tej szkole i chciałabym się dowiedzieć, czy wiecie już coś więcej na ten temat? Może znasz kogoś kto studiuje pielęgniarstwo i wiesz, że jest organizowana taka wymiana? Jeżeli tak to odezwij się.
Pozdrawiam, Kamila. :)
o0aniCa0o
o0aniCa0o
  17 kwietnia 2010

Postaram się ^,^ wprowadziłam minimalne zmiany, które nie zmieniają sensu wypowiedzi. :) nie jestem tłumaczem, ale wydaje mi się, że jest to dobrze przetłumaczony tekst (:
***
Hello! My name is Kamila and I'm from nursing school in Vechta, Deutschland. In the next year or hopefully this year if it's succeed we are probably going to do an exchange with students from Academic College of Emek Yezreel. I knew that you are or was learning at this school so i want to know: do you know anything more about that? Maybe you know someone who study nursing and you know that an exchange like this exist? If your answer is YES, please reply.
Greetings, Kamila. :)

ZacnyUser
ZacnyUser
  18 kwietnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Deutschland

Germany.

A reszty nie przeczytam. :ziober2:
o0aniCa0o
o0aniCa0o
  19 kwietnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: o0aniCa0o:Deutschland Germany. A reszty nie przeczytam.

pomyłka xD gdyby ktoś sprawdził resztę i wychwycił błędy to by bardzo pomógł. (;
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.