xXxAgusiaNMLxXx
xXxAgusiaNMLxXx
  13 kwietnia 2010 (pierwszy post)

hej rok temu pisalam normlanie mature, polak, wos i angielski, mam pytanie czy moge przy kolejnym podejsciu w 2011 napisać sobie mature z biologi? słyszałam że w ciągu 5 lat moge sobie dodatkowo wybierac lub poprawiać, jak to wygląda dokładnie? no i czy musze napisac to w tym samym LO co sie uczyłam i pisałam w 2009, czy mogę sobie wziąć jakiekolwiek inne w Polsce? bo myślę o przeprowadzce do innego miasta

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  13 kwietnia 2010

gdzieś był o tym temat
możesz pisać jeszcze raz maturę oczywiście jednak do lutego chyba trzeba było złożyć odpowiednie podanie do tego w szkole w której pisałaś wcześniej maturę
i ponownie pisać maturę chyba też musisz w tej samej szkole - ale już nie jestem pewien tego

...Ignorance is bliss...
TequilaSunrise
TequilaSunrise
  13 kwietnia 2010
RexMundi
RexMundi: i ponownie pisać maturę chyba też musisz w tej samej szkole - ale już nie jestem pewien tego

w tej samej. procedury z tego co wiem są takie same jak przy "normalnym podejściu" do matury, czyli do końca września podanie, deklaracja wstępna, a do lutego deklaracja ostateczna.
xXxAgusiaNMLxXx
xXxAgusiaNMLxXx
  13 kwietnia 2010

ok to ze te deklaracje normlanie trzeba zlozyc to sie domyslam, ale nie msuze calej pisac nieprawdaz? tylko jeden przedmiot moze byc?

TequilaSunrise
TequilaSunrise
  13 kwietnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: ale nie msuze calej pisac nieprawdaz? tylko jeden przedmiot moze byc?

owszem. możesz poprawiać/podejść do nowego przedmiotu, przez 5 lat od zdania matury. ;)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.