Adzinka91
Adzinka91
  11 kwietnia 2010 (pierwszy post)

Cześć. :-))
Tak się zastanawiam, czy jutro iść do szkoły na czarno?? Może będzie jakiś apel czy coś, dlatego zastanawia mnie to jak inni będą ubrani. Jak wy się ubieracie? Jak myślicie, będzie jutro jakaś pogadanka w szkołach?

thomas893
thomas893
  11 kwietnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Tak się zastanawiam, czy jutro iść do szkoły na czarno??

Zrób w zgodzie z własnym sumieniem. Nie oglądaj się na innych.

Konto usunięte
Konto usunięte: Jak wy się ubieracie?

Normalnie, bo do pracy śmigam.

Konto usunięte
Konto usunięte: Jak myślicie, będzie jutro jakaś pogadanka w szkołach?

Pewno tak. Poza tym 2 minuty ciszy przed lekcjami.
NicZaFriko
NicZaFriko
  11 kwietnia 2010

Jeśli chcesz to zrobić na "pokaz" to lepiej się nie ubieraj na czarno.
Tyle.

julCiak69
julCiak69
  12 kwietnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Cześć. :-)) Tak się zastanawiam, czy jutro iść do szkoły na czarno?? Może będzie jakiś apel czy coś, dlatego zastanawia mnie to jak inni będą ubrani. Jak wy się ubieracie? Jak myślicie, będzie jutro jakaś pogadanka w szkołach?

jeżeli chcesz, idź.
będzie na pewno. :tak:
pójdę ubrana kolorowo. bo co? mam płakać?
na pewno.
moh3rka
moh3rka
  12 kwietnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Tak się zastanawiam, czy jutro iść do szkoły na czarno?? Może będzie jakiś apel czy coś, dlatego zastanawia mnie to jak inni będą ubrani. Jak wy się ubieracie? Jak myślicie, będzie jutro jakaś pogadanka w szkołach?

Żałobę nosi się w sercu, a nie na pokaz - bo wydaje się, że tylko z tego powodu masz zamiar tak się ubrać.
U mnie w szkole był dziś apel, nikt nie był ubrany na czarno.
PoZio
PoZio
  12 kwietnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak wy się ubieracie?

normalnie. żałoba? w sercu, nie na pokaz. ; ]

Konto usunięte
Konto usunięte: Jak myślicie, będzie jutro jakaś pogadanka w szkołach?

jak jej dziś nie było, to pewnie w najbliższych dniach będzie.
aircavalry
aircavalry
  13 kwietnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak wy się ubieracie?

W mundur ...

Konto usunięte
Konto usunięte: Jak myślicie, będzie jutro jakaś pogadanka w szkołach?

Nie wiem nie chodze do szkoły :)
julCiak69
julCiak69
  13 kwietnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: normalnie. żałoba? w sercu, nie na pokaz. ; ]

ha! zgadzam się. polonistka nam wczoraj uzmysłowiła, że nasza klasa (i nie tylko) jest bandą ignorantów, którzy nie umieją okazać należytego szacunku drugiej osobie. Do tego tak ważnej, ale my jesteśmy tępakami (słowa polonistki!!), których nic nie obchodzi.
TequilaSunrise
TequilaSunrise
  13 kwietnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: czy jutro iść do szkoły na czarno?

Z tego co wiem, Ministerstwo wystosowało do dyrektorów szkół prośbę, o uczulenie uczniów na fakt, że jest żałoba narodowa, i o poproszenie ich aby do końca żałoby przychodzić do szkoły w stonowanych barwach. Niekoniecznie musi to byc akurat czarny. Szary, granat itp.

Ale moim zdaniem to jest sprawa indywidualna każdego człowieka. Nikt nie powinien ingerować w osobiste odczucia każdego z nas.
Ruget
Ruget
  13 kwietnia 2010

wedlug mnie ta zaloba zamienia sie w parodie ... media robia z tego niewiadomo co ... i jeszcze pochowanie go obok krolow polski LOL ;/ a co do ubierania sie to wkladaj co chcesz bo nikt nie moze Ci tego narzucic jesli czujesz w sercu zalobe to ubierz cos Ciemnego a jak nie to nie rob tego na pokaz jak 90% ludzi tu

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.