xXssweeteyessXx
xXssweeteyessXx
  6 kwietnia 2010 (pierwszy post)

a jak zapisać stronę internetową w bibliografii maturalnej? nie wiem czy on się w ogole nadaje http://www.mocsnu.pl/sen_7.html nie mogę w żadnych książkach znaleźć interpretacji fragmentu z Biblii

Konradziq
Konradziq
  6 kwietnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: nie mogę w żadnych książkach znaleźć interpretacji fragmentu z Biblii

Zapytaj swojego księdza/katechetę/katechetkę czy nie ma nic, co mogłoby Ci się przydać ;-).

Nie wiem, kim jest ten pan, który redaguje ową stronę internetową i pewności nie mam, czy możesz się na niego powoływać.
xXssweeteyessXx
xXssweeteyessXx
  6 kwietnia 2010
Konradziq
Konradziq: Zapytaj swojego księdza/katechetę/katechetkę czy nie ma nic, co mogłoby Ci się przydać ;-).

taaa, teraz to już trochę późno, bo do jutra bibliografia, a tylko to mi zostało ;/

Konradziq
Konradziq: Nie wiem, kim jest ten pan, który redaguje ową stronę internetową i pewności nie mam, czy możesz się na niego powoływać.

no własnie ja tez nie ;/ sama nie wiem kim on jest, jak czytam to zwykły człowiek o takim hobby. przynajmniej nie jest to sciaga.pl ;D chodzi o to że sama interpretacja tego snu jest juz w Biblii, ale chyba musze coś wpisac w lit przedmiotu.
powerorginal
powerorginal
  6 kwietnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: nie mogę w żadnych książkach znaleźć interpretacji fragmentu z Biblii

jaki fragment dokladnie ? ja mam o Adamie i Ewie jak masz tez o nich to moge podac :)
margotka
margotka
  7 kwietnia 2010

pierwsza litera imienia ktopka nazwisko przecinek kursywą zapisujesz tytuł artykułu [w:] nazwa portalu przecinek link [data i godzina]

jak najbardziej mozna pisać..

margotka
margotka
  7 kwietnia 2010

a bardzo dobre interpretacje Pisma Świętego robi Świderkówna:>

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.