oOoBuZiAcZeKoO
oOoBuZiAcZeKoO
  6 kwietnia 2010 (pierwszy post)

Serdecznie prosze w pomocy rozwiazania mi zadan z geografi z zakresu gimnazjalnego.
Mam do zrobienia 80 zadan i niektórych po prostu nie umiem prosze o jaka kolwiek pomoc.;)

1.oblicz w jakich godzinach czasy srodkowoeuropejskiego oglądałes zawody jesli w sydney jedna z konkurencji odbywa sie miedzy godzina 8:00-10:00

2.oblicz przesuniecie czasowe miedzi punktem o wspłórzednych geograficznych 49N i 22^30E a punktem o współrzednych 52N I 22^30E

3.na jakim rownolezniku w czasie rownonocy wiosennej wysokosc slonca wynosi 90 stopni?

4.oblicz jaka bedzie roznica temp. miedzi sniezka a rysami wiedzac ze na sniezce jest +7stopni/.

5.oblicz jaka bedzie wysokosc słonca w czasie rywnonocy wiosennej i przesilenia letniego dla miejscowosci X[65^37N I 55^23W]

Lckowy
Posty: 1968 (po ~93 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
Lckowy
  6 kwietnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: 3.na jakim rownolezniku w czasie rownonocy wiosennej wysokosc slonca wynosi 90 stopni?

równik :woot: ?

Konto usunięte
Konto usunięte: .oblicz jaka bedzie roznica temp. miedzi sniezka a rysami wiedzac ze na sniezce jest +7stopni/.

wysil sie i podaj może wysokości?

Konto usunięte
Konto usunięte: 1.oblicz w jakich godzinach czasy srodkowoeuropejskiego oglądałes zawody jesli w sydney jedna z konkurencji odbywa sie miedzy godzina 8:00-10:00

4 minuty to jeden stopień
1 godzina to 15 stopni :)

Więcej to wal na pw, troche mam to w małym palcu ;)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.