xXxslodka94xXx
xXxslodka94xXx
  4 kwietnia 2010 (pierwszy post)

Mam temat:
,,Udowodnij, odwołując sie do trzech przykladow z literatury że zło pociąga za sobą kolejne niegodziwe czyny"

i mam trzy argumenty napisac.. pierwszy mam wziac z Romea i Juli, drugi myslałam nad Antygoną a trzeciego mi brakuje i moja prośba brzmi, z jakiej ksiązki mozna wziac trzeci argument??^^

shamaramorgan
shamaramorgan
  4 kwietnia 2010

ksiązki z gimnazjum?
Jeśli ze szkoły średniej,oczywiście zbrodnia i kara.
Jeśli jednak gimnazjum to hmmm...może jakiś z życia?

Sylvinka
Posty: 15395 (po ~112 znaków)
Reputacja: -13 | BluzgometrTM: 4
Sylvinka
  4 kwietnia 2010

Folwark zwierzęcy?

mam czarne skrzydła,muskam nimi stopy aniołów...
agasta
agasta
  4 kwietnia 2010
Makbet?
xXxslodka94xXx
xXxslodka94xXx
  5 kwietnia 2010

no własnie problem w tym ze to mają byc ksiazki z gim.. ,

XxYourBlueEyesxX
XxYourBlueEyesxX
  5 kwietnia 2010

Nie wiem czy dobrze myślę,bo mózg w święta nie działa prawidłowo,ale może jakiś argument z Krzyżaków.Tam raczej o złu było dużo.

xXxslodka94xXx
xXxslodka94xXx
  5 kwietnia 2010

dziękuje za wszelką pomoc ;) postawie na Biblię i wygnanie z raju ;D

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie wiem czy dobrze myślę,bo mózg w święta nie działa prawidłowo,ale może jakiś argument z Krzyżaków.Tam raczej o złu było dużo

chyba cos by tam było ale jak nie przeczytałam to nie wiem ;p ale dziekuje ;)
moh3rka
moh3rka
  5 kwietnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: ,,Udowodnij, odwołując sie do trzech przykladow z literatury że zło pociąga za sobą kolejne niegodziwe czyny" i mam trzy argumenty napisac.. pierwszy mam wziac z Romea i Juli, drugi myslałam nad Antygoną a trzeciego mi brakuje i moja prośba brzmi, z jakiej ksiązki mozna wziac trzeci argument??^^

a Balladyna?
a Krzyżacy?
xXxslodka94xXx
xXxslodka94xXx
  5 kwietnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: a Balladyna?

dziękuje ;] skonczylam ja omawiac a zapomnialam o niej ;p dzieki za przypomnienie
zuebobo
Posty: 7188 (po ~94 znaków)
Reputacja: -6 | BluzgometrTM: 17
zuebobo
  5 kwietnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: i mam trzy argumenty napisac.. pierwszy mam wziac z Romea i Juli, drugi myslałam nad Antygoną a trzeciego mi brakuje i moja prośba brzmi, z jakiej ksiązki mozna wziac trzeci argument??^^

Quo Vadis, Makbet.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.