x3MeryKiller
x3MeryKiller
  29 marca 2010 (pierwszy post)

chciałam się dowiedzieć, czy jeśli w przypadku gdy bibliografia przedmiotowa i podmiotowa nie mieści mi sie na 1 stronie a4 , mogę przenieś przedmiotową na drugą str., tam gdzie jest wykaz niezbędnego sprzętu ?

UkolyszMnieDoSnu
UkolyszMnieDoSnu
  29 marca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: chciałam się dowiedzieć, czy jeśli w przypadku gdy bibliografia przedmiotowa i podmiotowa nie mieści mi sie na 1 stronie a4 , mogę przenieś przedmiotową na drugą str., tam gdzie jest wykaz niezbędnego sprzętu ?


przenieść to chyba możesz, ale nasza facetka mówiła, że NAJLEPIEJ byłoby gdyby wszystko było na jednej stronie, mamy zmniejszać czcionkę, coś kombinować, aby tylko się zmieściło ;p
fenacious
fenacious
  29 marca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: chciałam się dowiedzieć, czy jeśli w przypadku gdy bibliografia przedmiotowa i podmiotowa nie mieści mi sie na 1 stronie a4 , mogę przenieś przedmiotową na drugą str., tam gdzie jest wykaz niezbędnego sprzętu ?

nie wiem czy to zalezy od nauczyciela, ale u nas wszystko ma zmiescic sie na jednej str. formatu a4. wiec chyba nie masz wyjscia:)
shamaramorgan
shamaramorgan
  30 marca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: chciałam się dowiedzieć, czy jeśli w przypadku gdy bibliografia przedmiotowa i podmiotowa nie mieści mi sie na 1 stronie a4 , mogę przenieś przedmiotową na drugą str., tam gdzie jest wykaz niezbędnego sprzętu ?

ja musiałam zmniejszyć interlinię, usunąć jeden utwór oraz ewentualne pisać ramowy plan w jednym ciągu.
pio151
pio151
  30 marca 2010
http://odlotek.pl/zaproszenie/42197
julCiak69
julCiak69
  3 kwietnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: chciałam się dowiedzieć, czy jeśli w przypadku gdy bibliografia przedmiotowa i podmiotowa nie mieści mi sie na 1 stronie a4 , mogę przenieś przedmiotową na drugą str., tam gdzie jest wykaz niezbędnego sprzętu ?

to zależy od wymagań nauczyciela.
u mnie jest na przykład w ten sposób: literatura podmiotu i przedmiotu na jednej, a na drugiej, tak jakby całkiem oddzielnie ramowy plan wypowiedzi. I nie mozna tego spiąć nawet, ma być luźno. I o tego trzy egzemplarze, dwa dla komisji, a dla prezentującego (maturzysty nooo) jeden.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.