Falubaziara
Falubaziara
  26 marca 2010 (pierwszy post)

hej :) wie ktos moze jak zrobić przypis do bloga i filmiku (np z you tube) ? muszę oddać bibliografie w poniedziałek a kompletnie nie wiem jak ro zrobić :( szukałam w necie troche na ten temat ale nie umiałam znalezc;/

18cysia
18cysia
  26 marca 2010

mi sie wydaje ze normalnie adres calej strony powinnas wpisac

Falubaziara
Falubaziara
  26 marca 2010

własnie pytałam się nauczycielki czy mogę tak zrobic i powiedziała ze nie.;/ ze masz dac tytuł bloga itp. tylko własnie potrzebuję jakis schemat zeby tak zrobic;/

AgniesiA0320k
AgniesiA0320k
  26 marca 2010

ja podawalam normalnie strone z neta

Jambo
Jambo
  26 marca 2010

przykład źródeł z internetu

Konto usunięte
Konto usunięte: I Bibliografia podmiotu: 1. Borowski Tadeusz , Wybór Opowiadań, U nas w Auschwitz, Proszę Państwa do gazu, Pożegnanie z Marią, Dzień na Harmenzach, [w:] Wybór opowiadań, Warszawa 2000 2. Herling-Grudziński Gusta, Inny Świat, Warszawa 1989 3. Krall Hanna , Zdążyć przed Panem Bogiem, Kraków 2007 4. Miłosz Czesław , Campo di Fiori, [w:] Poezja polska, Antologia, Warszawa 2001 5. Nałkowska Zofia , Medaliony, Poznań 1990 II Bibliografia przedmiotu: 1. Kopciński Jacek , Przeszłość to dziś, Literatura, język, kultura III klasa liceum i technikum, Holocaust, Warszawa 2007 2. "Nowa MATURA, Język polski, Wydanie specjalne Pani Domu" 2006, nr 04/06, str.88-91, 96, 98 3. Wielka Encyklopedia PWN, Warszawa 2005, tom 30, str. 572-573 4.Żmigrodzki Piotr , Słownik wyrazów bliskoznacznych, Hekatomba, Warszawa 2001 5. Źródła internetowe: [http://www.auschwitz-muzeum.oswiecim.pl] [pl.shvoong.com/humanities/492772-holocaust-co-jest/] [pl.wikipedia.org/wiki/Holocaust] III Materiały pomocnicze: 1. Kartka z cytatami
shamaramorgan
shamaramorgan
  26 marca 2010
Jambo
Jambo: przykład źródeł z internetu

internet kłamie.

Falubaziara
Falubaziara: własnie pytałam się nauczycielki czy mogę tak zrobic i powiedziała ze nie.;/ ze masz dac tytuł bloga itp. tylko własnie potrzebuję jakis schemat zeby tak zrobic;/

skoro Twój polonista ma inne wymagania, powinien chyba je podać, my raczej nie będziemy wiedzieć czego on wymaga od TWOJEJ bibliografii...

jaki filmik chcesz z youtube i co to za blog? Sa to materiały pomocnicze, czy literatura podmiotu?
Falubaziara
Falubaziara
  26 marca 2010

Literatura podmiotu
heh mojej polonistce mówiłam 3 razy zeby przyniosła mi kartke z tym jak to się pisze i doprosic sie nie umiem;/tak wiec myślałam ze tutaj mi pomożecie.

shamaramorgan
shamaramorgan
  26 marca 2010
Falubaziara
Falubaziara: Literatura podmiotu heh mojej polonistce mówiłam 3 razy zeby przyniosła mi kartke z tym jak to się pisze i doprosic sie nie umiem;/tak wiec myślałam ze tutaj mi pomożecie.

ja bym Ci chętnie pomogła, bp jestem z bibliografią na świeżo, bo we wtorek swoją oddałam. Ale co Ci to da jak my Ci pomożemy, a okaże się, że polonista ma inne wymagania.
Nie podawał Wa, na lekcji przykładowych wpisów?
pijana
pijana
  27 marca 2010

Adres konkretnej strony, tak, by po wpisaniu do przeglądarki wyświetlało się od razu to co trzeba.

Jambo
Jambo
  27 marca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: internet kłamie.


Jambo
Jambo: EVERYBODY LIES


na czymś trzeba polegać
shamaramorgan
shamaramorgan
  27 marca 2010
Jambo
Jambo: na czymś trzeba polegać

umiesz liczyć?Licz na siebie :d
styka51
styka51
  29 marca 2010
Falubaziara
Falubaziara: zukałam w necie troche na ten temat ale nie umiałam znalezc;/

Ja mam napisane tak :
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Milosz Czesław - Piosenka o końcu świata wyd. Poezje wybrane, Warszawa 2005 2. Milosz Czesław - Słońce [online], Oficjalna Strona Internetowa Czesława Miłosza, modyfikacja 15.03.2010, dostępna w internecie http://www.milosz.pl/w_swiat.php 3. Twardowski Jan - Sprawiedliwość [online] Świat Poezji Księdza Twardowskiego, modyfikacja 15.03.2010, dostępna w internecie http://www.idn.org.pl/poezja/twardowski/sprawiedliwosc.htm
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.