powerorginal
powerorginal
  24 marca 2010 (pierwszy post)

Hey mam pytanie czy moze ktos zerknac bo mnie juz mdli .... mhmmm najwaznejsze czy nr isbn sa konieczne ??

Rafał ........... kl. IV TEH

Temat : Buntownicy w literaturze. Scharakteryzuje postawy wybranych postaci literackich.

Bibliografia

I. Literatura podmiotu :
1. Goethe Johann Wolfgang „Faust” , Warszawa 1962 .
2. Ks. Rodzaju 3, 1-24 [W:] Pismo Święte Starego i Nowego Testamentu : Biblia Tysiąclecia , Wydanie : IV , Wydawnictwo Pallotinum Poznań – Warszawa 1991 .
3. Mickiewicz Adam , „Oda do młodości”. [W:] Utwory zebrane , Wydawnictwo Książka i Wiedza, Warszawa 1997 .
4. Paradowski Jan, Mit o Prometeuszu, [W:] Mitologia , Poznań 1989 .
5. Sofokles, Antygona. Wydawnictwo Zielona Sowa, Kraków 1999 .

II. Literatura przedmiotu :
1. Adam i Ewa [W:] Encyklopedia Chrześcijańska , Tom 1 , Wydawnictwo Jedność Kielce 2005 , s. 41
2. Brożek Mieczysław , Wstęp do „Antygona” [W:] Sofokles : Antygona Wydawnictwo Ossolineum , Wrocław 1975 .
3. Camus , Albert „Człowiek Zbuntowany” , Warszawa 2002 , ISBN : 83-7319-178-X
4. Motyw Buntu [W:] Motywy literackie , cz. 1 , Wydawnictwo „Greg” Kraków 2009 , s. 47-61

AgniesiA0320k
AgniesiA0320k
  25 marca 2010

spacja przed przecinkiem niepotrzebna:mrgreen: a tak to moim zdaniem jest ok:) ja tak samo robilam...ale to zalezy jaki dali Ci przyklad bibliografi:) kazda szkoła inaczej wyumaga:)

isbn hm ja nie musialam pisac;p ale to zalezy od szkoły:) zapytaj sie swojej nauczycielki:)

GdzieJestem
GdzieJestem
  25 marca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte:

u nas isbn wymagany byl
powerorginal
powerorginal
  25 marca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: isbn hm ja nie musialam pisac

mhmm fajnie ..

GdzieJestem
GdzieJestem: u nas isbn wymagany byl

ahhh wszystkie lektury opracowania bralem z neta i szukalem do nich isbn i wpisalem i oddalem dzis :) jakby co dostane do zwrotu ...
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.