AgniesiA0320k
AgniesiA0320k
  21 marca 2010 (pierwszy post)

witam :)

Mam zrobic prezentacje multimedialna. Hm...ma byc to prezentacja przeznaczona dla dzieci z podstawówki. Ma byc to prezentacja Na kierunek BHP. Mam sobie wybrac dowolny temat ale wiadomo cos dla dzieci;p Może jakies propozycje tematów?

Myslałam o prezentacji na temat pierwszej pomocy ale stwierdzilam,że zapewne sporo osób wybierze ten temacik. Zastanawiałam sie roznież nad bezpieczenstwem na placu zabaw ale czy z tego wyjdzie mi min 20slajdów? I jeszcze jeden temacik bezpieczesnwto podczas wakacji,ferii na kąpieliskach. Ale czy ten temat pasuje na BHP? hm

pozdrawiam:)

mysza662
mysza662
  21 marca 2010

Bezpieczenstwo podczas wakacji i feri moim zdaniam jak najbardziej pasuje do tematu BHP, gdyż zasad tych trzeba przestrzegać zawsze, a w tych okresach w roku wart także o nich pamiętać;)

AgniesiA0320k
AgniesiA0320k
  21 marca 2010

No właśnie też mi to najbardziej pasuje;p ale pytam sie Was o zdanie..:) pani poprosila o taka prezentacje,żeby mogla to wykorzystac w sumie racja:) dzieciakom trzeba to jakos przekazac:)

może ktos coś innego zaproponuje?

Plomyk
Plomyk
  21 marca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: No właśnie też mi to najbardziej pasuje;p ale pytam sie Was o zdanie..:) pani poprosila o taka prezentacje,żeby mogla to wykorzystac w sumie racja:) dzieciakom trzeba to jakos przekazac:)może ktos coś innego zaproponuje?


Zasady ppoż w budynkach użytkowania publicznego :)
AgniesiA0320k
AgniesiA0320k
  21 marca 2010

No tak... ale ja wiem czy dzieci to zainteresuje? mnie by to nie interesowalo jakbym byla w ich wieku;p moze jakies kilka punktów:)

ale..ale... no ludzi dorosłych (oczywiscie są wykatki) to nie interesuje :)a co dopiero takie szkraby:)

zuebobo
Posty: 7188 (po ~94 znaków)
Reputacja: -6 | BluzgometrTM: 17
zuebobo
  22 marca 2010
Plomyk
Plomyk: Zasady ppoż w budynkach użytkowania publicznego :)

o bardzo dobry pomysł :D

Konto usunięte
Konto usunięte: No tak... ale ja wiem czy dzieci to zainteresuje? mnie by to nie interesowalo jakbym byla w ich wieku;p moze jakies kilka punktów:) ale..ale... no ludzi dorosłych (oczywiscie są wykatki) to nie interesuje :)a co dopiero takie szkraby:)

jeśli będzie dobra forma przekazu to wszystko dzieci zainteresuje.
pogadanka, prezentacja jakieś konkursy później?
AgniesiA0320k
AgniesiA0320k
  23 marca 2010

PONAWIAM! ktos ma jakies propozycje?

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.