AgniesiA0320k
AgniesiA0320k
  16 marca 2010 (pierwszy post)

"Praca w życiu człowieka" czym jest dla Was praca? od czego mogłabym zaczac pisanie tego oto referatu. Tylko nie wklejajcie mi prac z google bo potrafię sama sobie poszukac! potrzebne mi wasze opinie czym jest dla Was! Chcialabym wykorzystac to w pisaniu pracy.

Plomyk
Plomyk
  16 marca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: "Praca w życiu człowieka" czym jest dla Was praca? od czego mogłabym zaczac pisanie tego oto referatu. Tylko nie wklejajcie mi prac z google bo potrafię sama sobie poszukac! potrzebne mi wasze opinie czym jest dla Was! Chcialabym wykorzystac to w pisaniu pracy.


Spełnieniem swoich marzeń ^ przy założeniu, że ktoś np marzy o byciu masarzem, i nagle się nim staje itd
zuebobo
Posty: 7188 (po ~94 znaków)
Reputacja: -6 | BluzgometrTM: 17
zuebobo
  16 marca 2010

zacząć pisać pracę hm, warto było by sięgnąć po definicję słownikową a później taką teorię z własnego doświadczenia.
praca jest zajęciem które pozwala się spełnić i daje możliwość zarobienia na życie.

alacristaegalli
alacristaegalli
  16 marca 2010

Motyw pracy jest charakterystyczny dla literatury pozytywistycznej, przeczytaj Lalke Prusa tam jest sporo o pracy :D chyba że to ma być jakaś mało ambitna rozprawka (chyba tak to sie nazywało) to pościemniaj :mrgreen:

zuebobo
Posty: 7188 (po ~94 znaków)
Reputacja: -6 | BluzgometrTM: 17
zuebobo
  16 marca 2010

ta, w Lalce praca u podstaw się pojawiała.
w sumie ciekawy przykład. (;

Plomyk
Plomyk
  16 marca 2010
zuebobo
zuebobo: ta, w Lalce praca u podstaw się pojawiała. w sumie ciekawy przykład. (;


oraz praca organiczna ;)
AgniesiA0320k
AgniesiA0320k
  17 marca 2010

hah! ta praca jest mi potrzebna na studia;p na przedmiot ERGONOMIA!:)

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.