BleeeBu
BleeeBu
  10 marca 2010 (pierwszy post)

siemka. wiecie moze czy osoby,które uczeszczaja do zawodówki na kucharza małej gastronomii to czy obowiązkowo muszą chodzić na praktyki ?(przepisowo 2dni w tygodniu) ..czy nie da sie nie chodzić na nie żeby w szkole nie było żadnych problemów przez to;] .... ?

Sylvinka
Posty: 15395 (po ~112 znaków)
Reputacja: -13 | BluzgometrTM: 4
Sylvinka
  10 marca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: czy obowiązkowo muszą chodzić na praktyki ?

Musisz bo potem masz z tego ocenę, tak samo jest np. na fryzjerstwie.
Moja mama jest szefową kuchni i co chwilę przychodzą jakieś młode dziewcyzny na praktyki. Potem szefowa i ktoś tam jeszcze oceniają pracę takiej osoby i zanoszą papiery do szkoły.
mam czarne skrzydła,muskam nimi stopy aniołów...
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  10 marca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: ?(przepisowo 2dni w tygodniu) ..czy nie da sie nie chodzić na nie żeby w szkole nie było żadnych problemów przez to;] .... ?

na chyba żartujesz ;/

obowiązkowo trzeba chodzić
do tego dochodza jakies 2 tygodniowe szkolenia
na koniec roku otrzymujesz ocene z praktyk
oczywiście jedne miesiąc wakacji masz praktyki
a na koniec szkoły egzamin praktyczny

znajdź sobie jakąś kuchnie gdzie możesz się zahaczyć na praktyki
byle nie traktowano Cię tam jak przysłowiowego murzyna
najlepiej to chyba w jakiejś szkolnej kuchni :tak:
...Ignorance is bliss...
aircavalry
aircavalry
  10 marca 2010
RexMundi
RexMundi: znajdź sobie jakąś kuchnie gdzie możesz się zahaczyć na praktyki byle nie traktowano Cię tam jak przysłowiowego murzyna najlepiej to chyba w jakiejś szkolnej kuchni


Albo dograj sobie w jakiejś restauracji jako pomoc kucharza przynajmniej się jeszcze czegoś nauczysz :) ojciec mój pracuje jako kucharz i czasem przychodzą do niego na praktyki i zawsze im coś ciekawego pokaże lub jak coś lepiej zrobić, udekorować talerz itd. Przyznam ze czasem nie wiem co jem na obiad bo to nie przypomina zwykłego prostego obiadu. ale nie narzekam :D
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.