martynaa1
martynaa1
  28 lutego 2010 (pierwszy post)

"napisz modlitwę w intencji osób które kochasz" pomocy!!!

JADZMEN
JADZMEN
  28 lutego 2010

Boze poblogoslaw wszystkie bliskie mi osoby. w imie ojca i syna i ducha swietego amen.

Filuteria
Filuteria
  1 marca 2010

Bogowie nieba i ziemi połóżcie swoje dłonie na głowach osób, które umiłowałam. Czuwajcie nad ich życiem, prowadźcie ku doskonałości. Jako że gatunek ludzki należy do najbardziej bezwzględnych ze świata zwierząt, daleko mu do nieskazitelności. Oby każdy z moich bliskich odnalazł się w świecie i umiał wybrać co jest dobre, a co złe. Oby każdy z moich bliskich zdążył zrozumieć przed śmiercią, że klepanie zdrowasiek w kościelnej ławie nie czyni go lepszym. Być lepszym, to znaczy być dobrym dla innych, nie tylko ludzi. Śmiałości mam na tyle, by prosić Was jeszcze o ograniczenie przywiązania do ludzi. Pragnę, by moi bliscy z łatwością przyjmowali decyzje o śmierci, by żyli wciąż pełnią życia mimo, iż istnienia gasną. To nie egoizm, a umiejętność trwania, powrót do pierwotności od której uciekamy i której szalenie nam brak.
O to Was proszę, Bogowie.

moh3rka
moh3rka
  1 marca 2010
Filuteria
Filuteria: Bogowie.

Bogowie?! :wtf:
DolceDonna
Posty: 5 (po ~210 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
DolceDonna
  4 marca 2010

Modlitwa w intencji osoby, którą się kocha chyba nie jest aż tak trudno napisać. Wystarczy wzorować się na innych modlitwach, dodać własne refleksje, intencji i praca zrobiona

Kobieta jest cudem boskim, szczególnie jeśli ma diabła za skórą.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.