styka51
styka51
  23 lutego 2010 (pierwszy post)

Witam, po maturze zamierzam wybrac sobie kierunek studiów jakim jest pedagogika i z tym wiąże się moje pytanie. Czy wie ktoś może jak mniej wiecej wyglądają i przebiegają egzaminy wstępne z:
predyspozycji muzycznych,
predyspozycji plastycznych;
poprawnosci wymowy.
?
Byłabym wdzięczna za wszelkie wypowiedzi.
Wiem, ze pedagogika to malo przyszlosciowe studia ale w niczym innym siebie nie widze.

detoxtomorrow
detoxtomorrow
  23 lutego 2010
styka51
styka51: Witam, po maturze zamierzam wybrac sobie kierunek studiów jakim jest pedagogika i z tym wiąże się moje pytanie. Czy wie ktoś może jak mniej wiecej wyglądają i przebiegają egzaminy wstępne z: predyspozycji muzycznych, predyspozycji plastycznych; poprawnosci wymowy. ?

myślałam, że nie potrzeba takich egzaminów na te studia :woot: Nigdy nic o tym nie słyszałam :wtf: Moja mama jest po pedagogice wczesnoszkolnej i pracowała w szkole jako nauczycielka z dziećmi z klas młodszych, o ile się nie mylę, można po tym zatrudnić się też w przedszkolu :)
styka51
styka51
  23 lutego 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: myślałam, że nie potrzeba takich egzaminów na te studia

Ja tez myslałam, ze nie trzeba a teraz sie okazało, ze jest. Tylko chciałabym iść zaocznie bo inaczej sobie tego nie wyobrażam, wiec ciekawe czy tam tez to jest.
Na innych kierunkach jest pelno matmy i to mnie zniechęca ;(
detoxtomorrow
detoxtomorrow
  23 lutego 2010
styka51
styka51: Ja tez myslałam, ze nie trzeba a teraz sie okazało, ze jest. Tylko chciałabym iść zaocznie bo inaczej sobie tego nie wyobrażam, wiec ciekawe czy tam tez to jest.

z tego co wiem to moja mama nie miała a też szła na zaoczne :)
No ale wiesz, wtedy były inne czasy więc mogło się sporo zmienić.
Ja też się wybieram na studia zaoczne, i nie potrzebuję raczej żadnych egzaminów ale ja na inny kierunek :) Wiem, że na 100% egzaminy są na logopedię z wymowy i czegoś tam jeszcze.
A matmy nie ma wszędzie, jeżeli się tego obawiasz, zwykle są takie rzeczy jak statystyka a to nie jest tak bezpośrednio powiązane z matmą, zapewniam Cię że jest wiele kierunków gdzie matematyki nie ma ;)
styka51
styka51
  23 lutego 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: że jest wiele kierunków gdzie matematyki nie ma ;)

Wiem, zastanawiałam sie jeszcze nad TiR-em, praca socjalna, i bibliotekoznastwem ;]

Konto usunięte
Konto usunięte: Wiem, że na 100% egzaminy są na logopedię z wymowy

Myslę, że z tym poradziłabym sobie :)
detoxtomorrow
detoxtomorrow
  23 lutego 2010
styka51
styka51: TiR-em

a co to? :woot: ;)

styka51
styka51: praca socjalna, i bibliotekoznastwem ;]

to ja bym już wybrała pedagogikę ;]
zawsze możesz zrobić podyplomowo zarządzanie i zostać jakimś kierownikiem przedszkola czy innej placówki.
styka51
styka51
  23 lutego 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: a co to? ;)

Turystyka i rekreacja :)

Konto usunięte
Konto usunięte: to ja bym już wybrała pedagogikę ;] zawsze możesz zrobić podyplomowo zarządzanie i zostać jakimś kierownikiem przedszkola czy innej placówki.

W sumie niezła mysl :)
bas
bas
  23 lutego 2010
styka51
styka51: Na innych kierunkach jest pelno matmy i to mnie zniechęca ;(

no na prawie na pewno masz dużo matmy.
styka51
styka51
  23 lutego 2010
bas
bas: no na prawie na pewno masz dużo matmy.

Mam isc na cos w czym zupelniie sie nie czuje?
Swietnie.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.