detoxtomorrow
detoxtomorrow
  23 lutego 2010 (pierwszy post)

Mam zrobić prezentację na temat: "Zastosowanie inżynierii materiałowej w naukach przyrodniczych. "
Macie jakieś pomysły, o czym mogłabym zrobić? Bo szukałam w necie, ale nic takiego nie znalazłam, może Wy mi coś zasugerujecie?

i ponawiam pytanie na które w poprzednim temacie nikt mi nie udzielił odpowiedzi, a bardzo mi zależy, mianowicie:
Czy jest możliwe to, żeby ukończyć studia zaoczne licencjackie w rodzinnym mieście, a magisterskie 2-letnie na innym uniwersytecie? Jeżeli chcecie wiedzieć dlaczego, to mam zamiar się przeprowadzić.

dziękuję.

bas
bas
  23 lutego 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy jest możliwe to, żeby ukończyć studia zaoczne licencjackie w rodzinnym mieście, a magisterskie 2-letnie na innym uniwersytecie?

Wydaje mi się, że tak.
Ale to tak na 80 % :)
ProzacX
ProzacX
  23 lutego 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy jest możliwe to, żeby ukończyć studia zaoczne licencjackie w rodzinnym mieście, a magisterskie 2-letnie na innym uniwersytecie?

jak najbardziej tak :) oczywiście z zastrzezeniem że kontynuujesz kierunek a nie zmieniasz go nagle na inny np z matematyki na j. angirlski ;)
detoxtomorrow
detoxtomorrow
  23 lutego 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: jak najbardziej tak :) oczywiście z zastrzezeniem że kontynuujesz kierunek a nie zmieniasz go nagle na inny np z matematyki na j. angirlski ;)

myślałam żeby licencjat zrobić z jakiegoś języka a magistra ze stosunków międzynarodowych, ale ewentualnie mogę zrobić tylko z języka ;)
Dokładniej to licencjackie mam zamiar zrobić zaocznie na Uniwersytecie Śląskim a tą resztę raczej na drugim końcu Polski, ale też na Uniwersytecie... Mam nadzieję ze to nie będzie żadna przeszkoda
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.