dorota051991
dorota051991
  19 lutego 2010 (pierwszy post)

hey;)wszystkim,mam do Was takie pytanko:Jak się układa współpraca państw europejskich?Jak myślicie??Może ktoś znajdzie jakiś artykuł na ten temat...bardzo potrzebuje.Ostatnio napisałam o tym zadanie,ale nauczyciel stwierdził że jest to niezbyt dobrze napisane,no i dostałam pałkę;( Proszę o pomoc

Kusza
Kusza
  19 lutego 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Może ktoś znajdzie jakiś artykuł na ten temat...

Ciężko poszukać? Przecież to banalne... ;)
dorota051991
dorota051991
  19 lutego 2010

to co znalazłam w necie to było źle...tak mi nauczyciel powiedział.Wypisałam kilka przykładów współpracy ale to ma być tak ogólnie....sama już niewiem

Kusza
Kusza
  19 lutego 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: sama już niewiem

My tym bardziej wiedzieć nie będziemy :Woot:
dorota051991
dorota051991
  19 lutego 2010

no to trudno..ale jakby ktoś coś znalazł,nawet krótki artykuł to proszę o pomoc

BadIntention
BadIntention
  19 lutego 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: hey;)wszystkim,mam do Was takie pytanko:Jak się układa współpraca państw europejskich?Jak myślicie??Może ktoś znajdzie jakiś artykuł na ten temat...bardzo potrzebuje.Ostatnio napisałam o tym zadanie,ale nauczyciel stwierdził że jest to niezbyt dobrze napisane,no i dostałam pałkę;( Proszę o pomoc


Wujek google nie boli.
dorota051991
dorota051991
  19 lutego 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Wujek google nie boli.

umiesz czytać??pisałam że na necie nic nieznalazłam...jak niechcesz pomóc to się nie wypowiadaj!
ladymadgirl
ladymadgirl
  19 lutego 2010

może swoimi słowami jakoś to ująć, że np. wspólnie próbują wypracowywać kompromisy w różnych kwestiach i starają pomagać sobie nawzajem, interweniują gdy np. są łamane prawa człowieka?

styka51
styka51
  19 lutego 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Europejska Współpraca Terytorialna w latach 2007-2013 Europejska Współpraca Terytorialna służy wspieraniu, promocji i realizacji wspólnych projektów o charakterze międzynarodowym na terytorium całej Unii Europejskiej. Stanowi kontynuację programów współpracy transgranicznej, transnarodowej i międzyregionalnej realizowanych w ramach Inicjatywy Wspólnotowej INTERREG III 2004-2006. Europejska Współpraca Terytorialna wdrażana będzie za pomocą 3 typów programów operacyjnych: * współpracy transgranicznej, której celem jest rozwijanie wspólnych inicjatyw lokalnych i regionalnych, * współpracy transnarodowej, ukierunkowanej na integrację terytorialną Unii Europejskiej poprzez wspieranie dostępności, zrównoważonego rozwoju obszarów miejskich, innowacyjność i ochronę środowiska naturalnego, * współpracy międzyregionalnej, umożliwiającej wymianę doświadczeń i najlepszych praktyk w zakresie m.in. wspierania innowacyjności i gospodarki opartej na wiedzy oraz ochrony środowiska.


Dalej sama sobie cos wymyslisz :d
martunia89
martunia89
  19 lutego 2010

nauczyciel wam podyktował pytanie "JAK SIĘ UKŁADA WSPÓŁPRACA..."??? moze mnie już zaćmiło przez to że na studiach mam bardziej szczegółowe zagadnienia, ale takie sformułowanie pytania jest idiotyczne :mrgreen: napisz że układa się dobrze :P nie, żartuje. napisz coś w rodzaju, że państwa europejskie stale dążą do ocieplania stosunków między sobą i współpracy na różną skalę, dzięki temu postają różne wspólnoty europejskie dotyczace zarowno stosunków i ogolnych zasad współzycia ich członków i zasad w przypadkach wojny jak i bardziej szczegółowe wspólnoty dotyczące np tylko wymiany gospodarczej między konkretnymi panstwami, generalnie tendencje są takie, ze panstwa wszystkie sprawy staraja sie załatwic dyplomatycznymi sposobami i nałożyc na członków pewne wspolne prawo, które nie kolidowałoby z prawem wewnętrznym państw członkowskich

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.