MrBigJ
Posty: 1788 (po ~510 znaków)
Reputacja: 12 | BluzgometrTM: 254
MrBigJ
  5 lutego 2010 (pierwszy post)

Siemka....
Mam pytanie co do prezentacji maturalnej.
Czy w literaturze przedmiotu oprócz tytułów, autorów itp.trzeba podać stronki internetowe gdzie można znaleźdz dany opracowany temat poszczególnych wiadomości?

.....:::Mam powód żeby być tu znowu Środkowym palcem pozdrowić wrogów:::....

MrBigJ
Posty: 1788 (po ~510 znaków)
Reputacja: 12 | BluzgometrTM: 254
MrBigJ
  5 lutego 2010

Czy trzeba podać strony w danych artykułach szkolnych na dany temat?

.....:::Mam powód żeby być tu znowu Środkowym palcem pozdrowić wrogów:::....

WujekDyrektor
WujekDyrektor
  5 lutego 2010
:w00t: :w00t: :w00t: :w00t: :w00t: :w00t: :w00t: :w00t: :w00t: :w00t: :w00t: :w00t: :w00t: :w00t: :w00t: :w00t: :w00t: :w00t: :w00t: :w00t: :w00t: :w00t: :w00t: :w00t: :w00t: :w00t: :w00t: :w00t: :w00t: :w00t: :w00t: :w00t: :w00t: :w00t: :w00t: :w00t: :w00t: :w00t: :w00t: :w00t: :w00t: :w00t:
zadrrra
zadrrra
  5 lutego 2010
zainteresowany
zainteresowany: Czy w literaturze przedmiotu oprócz tytułów, autorów itp.trzeba podać stronki internetowe gdzie można znaleźdz dany opracowany temat poszczególnych wiadomości?

Lepiej podawać tylko książki.
Poza tym zależy jaki masz temat?
Sardyn
Sardyn
  6 lutego 2010

U mnie mówili, że można podać stronkę internetową, ale maksymalnie jedną pozwalali (z zaznaczeniem, że lepiej gdyby jej nie było w ogóle). A co do treści na tej stronie to nie mogło być na niej żadnych opracowań lektur, jedynie artykuły na ich temat.

obsordine
obsordine
  6 lutego 2010

Trochę bez składu i ładu napisałeś,więc nie do końca wiem o co Tobie chodzi,
ale jeśli masz na mysli,to czy można podawać strony internetowe,to tak;byle nie typu bryk,ściąga itp.Muszą być sensowne źródła.

shamaramorgan
shamaramorgan
  6 lutego 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Trochę bez składu i ładu napisałeś,więc nie do końca wiem o co Tobie chodzi, ale jeśli masz na mysli,to czy można podawać strony internetowe,to tak;byle nie typu bryk,ściąga itp.Muszą być sensowne źródła.

a może być blog?
Bo ja mam temat "Dramat pokolenia Kolumbów wyrażony w literaturze" i znalazłam bloga, w którym jest wiele wierszy, informacji i zdjęć Baczyńskiego i innych autorów, o których nawet nie słyszałam.
OverMyHead
OverMyHead
  7 lutego 2010

Ja w swojej miałam chyba 2 linki... a były to strony z opracowaniami.
A nie znajdziesz nigdzie indziej tych materiałów, które są na tym blogu?

shamaramorgan
shamaramorgan
  7 lutego 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: A nie znajdziesz nigdzie indziej tych materiałów, które są na tym blogu?

tam jest sporo wierszy, które ciężko znaleźć w internecie. Ogólnie spory wykaz poetów tego czasu i ich biografie
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.