wtajemniczona92
wtajemniczona92
  28 stycznia 2010 (pierwszy post)

jak sądzicie?-"czy lepiej żyć w kraju jednolitym narodowościowo , czy w kraju wielunarodowości i wielu kultur ?

pomóżcie ;/

MaQ7
MaQ7
  28 stycznia 2010

trudne pytanie... bo zapewne kazdy ma inne poglady, mi tak opcja wielonarodosciowa sie bardziej podoba :)

wtajemniczona92
wtajemniczona92
  28 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: trudne pytanie... bo zapewne kazdy ma inne poglady, mi tak opcja wielonarodosciowa sie bardziej podoba :)


noo trudnee ;/ a ja niewiem jak to zrobić ;/;/
MaQ7
MaQ7
  28 stycznia 2010

dopiero teraz zobaczylem ze temat tego posta to historia... a znajac historie to dobrze pamietam ze wielonarodosciwe kraje mialy wiecej problemow niz te jednolite. W koncu w hisotrii Polski widzielismy jak zle to wplywalo na nasz kraj, np powstanie Chmielnickiego

wtajemniczona92
wtajemniczona92
  28 stycznia 2010

no a mozee cos wiecej wymyslisz ;) bo ja dzis nie myslee;/

MaQ7
MaQ7
  28 stycznia 2010

nie wiem co ci tu podpowiedziec... rozne religie, rozne jezyki, w hisotrii mogly zle wplywac na taki kraj... a po za tym narody takie czesto chcialy stac sie osobnym panstwem. Dlatego wspomnialem o powstaniu Chmielnickiego kiedy to chciano odlaczyc sie od Polski w celu utowrzenia odrebnego panstwa, ktore wczesniej zostalo wlaczone do Polski. Powstanie takie wyniszczalo niejako kraj od srodka i utrudnialo skupienie sie na innych rzeczach. A toczylismy wtedy wojny z innymi krajami.

wtajemniczona92
wtajemniczona92
  28 stycznia 2010

ale to ci napisałes do jednolitego czy wielonoarodowosciowego ?

MaQ7
MaQ7
  28 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: ale to ci napisałes do jednolitego czy wielonoarodowosciowego ?

to raczej oparte na hisotrii wady wielonarodosciowego przynajmniej w Polsce :P
Z reszta jak w kazdym kraju zalezy od zarzadzania, sztuka kompromisow ... w Polsce cos z tym nie szlo :P
a tak ps hisotrie ostatni raz mialem z 2 lata temu wiec nie wiem czy wszystko dobrze pamietam ^^
wtajemniczona92
wtajemniczona92
  28 stycznia 2010

spoko okej ;P
alee dziekii ze cos zapisaless ;D
duzyy pluss dla ciebie ;))

MaQ7
MaQ7
  28 stycznia 2010

jak moge zawsze pomoge , i w tym wypadku mam nadziej ze chodzciaz troszke pomoglem

Bemu
Posty: 40537 (po ~83 znaków)
Reputacja: -96 | BluzgometrTM: 45
Bemu
  28 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: jak sądzicie?-"czy lepiej żyć w kraju jednolitym narodowościowo , czy w kraju wielunarodowości i wielu kultur ? pomóżcie ;/

unieście dłoń za starą pieśń
jednolitości narodowej nie będzie
zawsze są mniejszości narodowe wszędzie :)

Seks jest jak smarowanie kromki masłem. Co prawda można użyć do tego karty kredytowej, ale jak się użyje noża, jest o wiele łatwiej.

wtajemniczona92
wtajemniczona92
  28 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: jak moge zawsze pomoge , i w tym wypadku mam nadziej ze chodzciaz troszke pomoglem


troszee bardzoo ;DD
shamaramorgan
shamaramorgan
  28 stycznia 2010

Na to pytanie trudno jednoznacznie odpowiedzieć, więc może odpowiesz w formie rozprawki.
Napiszesz za i przeciw życia w kraju jedno- i wielonarodowościowym.

wtajemniczona92
wtajemniczona92
  28 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Na to pytanie trudno jednoznacznie odpowiedzieć, więc może odpowiesz w formie rozprawki. Napiszesz za i przeciw życia w kraju jedno- i wielonarodowościowym.


hmm...w sumie to juz napisalam ;p a no moglam tak napisac ale nie bd tego calego zmieniac ;/;0
jeszcze cos na koniec musze napisac ../
wtajemniczona92
wtajemniczona92
  28 stycznia 2010
Bemu
Bemu: wtajemniczona92:jak sądzicie?-"czy lepiej żyć w kraju jednolitym narodowościowo , czy w kraju wielunarodowości i wielu kultur ? pomóżcie ;/ unieście dłoń za starą pieśń jednolitości narodowej nie będzie zawsze są mniejszości narodowe wszędzie :)


okejjj dziekii
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.