MOna2tl
MOna2tl
  27 stycznia 2010 (pierwszy post)
Witam Was w zten imowy wieczór ;)

Chciałabym zapytac osoby, które mają cos na ten temat do powiedziania,
czy poleciłyby jakieś ciekawe kierunki studiów po wyborze na maturze jako dodatkowego przedmiotu: geografii rozszerzonej?

Mam jeszcze troche czasu, ale chciałabym znac Wasze zdanie. ;)

Pozdrawiam, Mona ;*
kuba92762
kuba92762
  31 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: no to zapraszam na ochronę środowiska, w pierwszym roku dużo maty, chemii, fizyki ale później podobno bardzo fajne przedmioty są ;)

Moja kuzynka ukonczyla ochrone srodowiska na samych piatkach, a teraz pracuje w mPunkcie...bardzo przyszlosciowe:tak:
dominika1045
dominika1045
  1 lutego 2010

Ja zdawałam geografie roz. i chodzę na logistykę :)

Na geodezję startowałam, ale niestety ciut mi brakło, bo bardziej liczyła się matematyka -.-
Po geografii masz wiele możliwości. Kieruj się tym co Cię interesuje no i oczywiście czy jest jakaś szansa by znaleźć pracę w tym fachu :)

MOna2tl
MOna2tl
  1 lutego 2010
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Geodezja Nie będziesz żałować.

własnie tak kusi mnie ten kierunek :D

Konto usunięte
Konto usunięte: Moń :* Chodź do mnie studiować!

Tomasz ;) Za daleko. to drugi koniec Polski;p Równeiz zapraszam na moją południowo-wschodnią strone :P

Konto usunięte
Konto usunięte: no to zapraszam na ochronę środowiska, w pierwszym roku dużo maty, chemii, fizyki ale później podobno bardzo fajne przedmioty są ;)

O nie nie :nie:

Konto usunięte
Konto usunięte: Na geodezję startowałam, ale niestety ciut mi brakło, bo bardziej liczyła się matematyka -.-

trzeba dobrze zdac matme :ninja:
AlterEgoWujaWu
AlterEgoWujaWu
  1 lutego 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: ciekawe kierunki studiów po wyborze na maturze jako dodatkowego przedmiotu: geografii rozszerzonej?


Turystyka i rekreacja, w Jaro. :ziober2:
MOna2tl
MOna2tl
  1 lutego 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Turystyka i rekreacja, w Jaro.

nie nie TiR.. nie. Chyba zakonczy sie to wszytsko na Geodezji i Kartografii własnie w Jarosławiu ;p
AlterEgoWujaWu
AlterEgoWujaWu
  1 lutego 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: nie nie TiR.. nie. Chyba zakonczy sie to wszytsko na Geodezji i Kartografii własnie w Jarosławiu ;p


Szczerze, to po zwykłym LO, nie ma się co pchać, znajomi po technikum ledwo dają rade. ^^
dominika1045
dominika1045
  2 lutego 2010

Moja koleżanka na budownictwie też ma zajęcia z geodezji i mówi, że jest naprawdę ciężko... ;/ Rysuje mapy, pomyliła się o 1 mm i projekt poszedł do kosza ;x Ale jak to ktoś kiedyś powiedział: 'Studia są dla ludzi wytrwałych". Wywalą Cię drzwiami to wbijaj oknem ;D

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.