TheSoulOfSorrow
TheSoulOfSorrow
  17 stycznia 2010 (pierwszy post)

Hej :)
Uczeszcza ktos do szkoly gastonomicznej, hotelarskiej badz turystycznej. potrzebuje propozycji dobrego hotelu nad morzem aby wyjechac na miesieczne praktyki.

xGraCjellax
xGraCjellax
  17 stycznia 2010

miałam to samo w tamtym roku i w tym :)
jestem ze śląska a byłam nad morzem ;)
ale ciezko mi Ci pomodz bo bylam tam po znajomosci dlatego bylo fajnie,
ale polecilabym Ci mniejsze miasta bo w duzych jest naprawde bardzo duzo pracy i wykorzystywania ;)

TheSoulOfSorrow
TheSoulOfSorrow
  17 stycznia 2010

Ja bylam akurat w Juracie i trafilam na hotel gdzie bylo 40 praktykantow malo pracy swietni ludzie piekne okolice... szukam znow tego samego :)

AleCzyToWazne
AleCzyToWazne
  17 stycznia 2010

ja mogłbym jedynie zaoferować dobre Hotele w górach (Szklarska Poręba, Karpacz) ja byłem w Hotelu Bornit i nie narzekam Hotel 4 *

Ela
Posty: 3157 (po ~207 znaków)
Reputacja: 961 | BluzgometrTM: 2
Ela
  18 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Hej :) Uczeszcza ktos do szkoly gastonomicznej, hotelarskiej badz turystycznej. potrzebuje propozycji dobrego hotelu nad morzem aby wyjechac na miesieczne praktyki.

Jak dobrze zakombinujesz to jeszcze płatne praktyki dorwiesz ;)
Ja tu tylko delikatnie muskam klawiaturę, aby cichym szeptem coś napisać...
TheSoulOfSorrow
TheSoulOfSorrow
  18 stycznia 2010
Ela
Ela: Jak dobrze zakombinujesz to jeszcze płatne praktyki dorwiesz ;)

ciekawe gdzie?
shamaramorgan
shamaramorgan
  18 stycznia 2010
Ela
Ela: Jak dobrze zakombinujesz to jeszcze płatne praktyki dorwiesz ;)

płatne praktyki załatwia szkoła (technikum) samemu raczej się ich nie załatwi.
xXssweeteyessXx
xXssweeteyessXx
  19 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: płatne praktyki załatwia szkoła (technikum) samemu raczej się ich nie załatwi.

pierwszy raz słyszę, żeby technikum załatwiało płatne praktyki. W zawodówkach owszem...ale technikum?

Konto usunięte
Konto usunięte: Uczeszcza ktos do szkoly gastonomicznej, hotelarskiej badz turystycznej. potrzebuje propozycji dobrego hotelu nad morzem aby wyjechac na miesieczne praktyki.

nad morzem nie mam pojęcia, fajnie że macie taką możliwość. My mamy praktyki w swoim mieście. Na szczęscie to już moje ostatnie ;D i koniec szkołki.
AleCzyToWazne
AleCzyToWazne
  19 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: shamaramorgan: płatne praktyki załatwia szkoła (technikum) samemu raczej się ich nie załatwi.pierwszy raz słyszę, żeby technikum załatwiało płatne praktyki. W zawodówkach owszem...ale technikum?


Też pierwsze słysze. Właśnie mój brat pojechał w Góry do pensjonatu i po godzinach robił ale zarobił sobie trochę. A szkoła nie załatwia płatnych praktyk, tak u mnie było;P
shamaramorgan
shamaramorgan
  19 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: pierwszy raz słyszę, żeby technikum załatwiało płatne praktyki. W zawodówkach owszem...ale technikum?

moja szkoła załatwiała płatne, miesięczne praktyki za granicą dla techników.
TheSoulOfSorrow
TheSoulOfSorrow
  19 stycznia 2010

No tak ale to zagranica. to wiem. ale mi chodzilo o Polske poza tym nie potrzebuje platnych wazne zeby bylo fajne miejsce;)

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.