IlIlI
IlIlI
  17 stycznia 2010 (pierwszy post)

Witaj
Masz już dość klikania i chcesz zarabiać nawet kilkaset zł miesięcznie?
Ja już znalazłam sposób!
Poprowadzę Cię przez rejestracje małego programiku który będzie u Ciebie widoczny w formia małego okienka na dole strony.
Zarabianie polega na tym że za każdym razem gdy masz włączony komputer i programik zarabiasz punkty które na początek każdego miesiąca są przeliczane na pieniążki.
Krok 1
skopiuj poniższy link i wklej w drugą kartę tak żeby nie zamknąć tej wiadomości żebym mogła Ci dalej pomagać
http://en.20dollars2surf.com/?ref=38887
Krok 2
Teraz pokazało Ci się okienko z napisem E MAIL
W puste miejsce wpisujemy swój e mail i wciskamy przycisk Join us
Krok 3
Program automatycznie przeniesie nas na stronę Tam ściągamy programik
To proste wciskamy napis ----- Install 20Dollars2Surf i programik się ściąga
Krok 4
Gdy już mamy ściągnięty program otwieramy go zmieniamy na język polski i klikamy Dalej
Pojawi się nam formularz który musimy uzupełnić Nick, narodowość itp.
Jak już to zrobimy klikamy Dalej
Krok 5
Na nasz mail powinna już dotrzeć informacja z hasłem które należy zachować (może być potrzebne do kolejnych logowań)
Krok 6
Na dole strony powinien być już włączony programik który za Ciebie zarabia jeśli nie to na pulpicie na pewno masz do niego skrót Po prostu na niego najedz i włącz
KROK 7
Teraz już zarabiasz miej włączony komputer i patrz jak co 30 sek- dostajesz 1pkt
Pamiętaj punkty są przeliczane na pieniądze na początku każdego miesiąca
Jeszcze mała pomoc w poruszaniu się po stronie głównej
najważniejsze słowa to
points- punkty
clicks- dodatkowo płatne kliki
Payment- wypłata
refferals- poleceni (pamiętaj że też dalej mozesz zdobywać poleconych masz 10% punktów od każdego poleconego)

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.