maja0707
Posty: 179 (po ~92 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 3
maja0707
  12 stycznia 2010 (pierwszy post)

Hej:) mógłby mi ktoś przetłumaczyć ten tekst na ang??

Cześć Kasia
Jak się masz? Właśnie wróciłam do domu. Nigdy nie uwierzysz co dzisiaj widziałam.

Kiedy wracałam ze szkoły wstąpiłam do supermarketu żeby kupić sok. Chodząc po sklepie zobaczyłam złodzieja. Chłopak ten ukradł ze sklepu odtwarzacz mp3 po czym szybko wybiegł ze sklepu. Zaraz za nim wybiegli ochroniarze krzycząc za nim. Jednak szybko go złapali i przewrócili na ulicę. Po 15 minutach przyjechała policja i zabrała go na komisariat. To było niesamowite.
Co robisz wieczorem? Może spotkamy się i opowiem Ci wszystko ze szczegółami? Do zobaczenia.

Jaka jestem?Inna!Bo inna od innych!Jaka jestem wiedzą Ci co powinni...

mihau87
mihau87
  12 stycznia 2010

Hi Kate
How are you? I just went home. Do not believe what I saw today.

When I came back from school I stopped at the supermarket to buy some juice. When I walking around the store I saw the thief. This boy stole from the store mp3 player and then quickly ran out of the store. Immediately behind the security guards ran after him screaming. However, it quickly caught and knocked down the street. After 15 minutes the police arrived and took him to the police. It was amazing.
What are you doing tonight? Can meet you and tell you everything in detail? See you

maja0707
Posty: 179 (po ~92 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 3
maja0707
  12 stycznia 2010

Dzięki bardzo:)

Jaka jestem?Inna!Bo inna od innych!Jaka jestem wiedzą Ci co powinni...

mihau87
mihau87
  12 stycznia 2010

prosze bardzo :)

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.