maturowo
maturowo
  11 stycznia 2010 (pierwszy post)

Zapraszamy na innowacyjne warsztaty dla tegorocznych Maturzystów w Twoim mieście!
W ciągu zaledwie dwóch weekendów przy wykorzystaniu I w Polsce platformy e-learningowej z WOS-u, powtórzysz, uzupełnisz i przyswoisz wiedzę, która zagwarantuje ci sukces na maturze.

Temat warsztatów:
- Wokół konstytucji i ustroju III Rzeczpospolitej
- Zjednoczony kontynent, czyli o instytucjach i historii Unii Europejskiej
- Stosunki międzynarodowe i problemy współczesnego świata na maturze 2010
- Świat idei politycznych, państwa i demokracji na maturze 2010

Sprawdź to na www.maturowo.edu.pl

IMalinowaMambaI
IMalinowaMambaI
  11 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Zapraszamy na innowacyjne warsztaty dla tegorocznych Maturzystów w Twoim mieście! W ciągu zaledwie dwóch weekendów przy wykorzystaniu I w Polsce platformy e-learningowej z WOS-u, powtórzysz, uzupełnisz i przyswoisz wiedzę, która zagwarantuje ci sukces na maturze. Temat warsztatów: - Wokół konstytucji i ustroju III Rzeczpospolitej - Zjednoczony kontynent, czyli o instytucjach i historii Unii Europejskiej - Stosunki międzynarodowe i problemy współczesnego świata na maturze 2010 - Świat idei politycznych, państwa i demokracji na maturze 2010 Sprawdź to na www.maturowo.edu.pl

moja książka mi wystarczy:ziew:
julCiak69
julCiak69
  11 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Zapraszamy na innowacyjne warsztaty dla tegorocznych Maturzystów w Twoim mieście! W ciągu zaledwie dwóch weekendów przy wykorzystaniu I w Polsce platformy e-learningowej z WOS-u, powtórzysz, uzupełnisz i przyswoisz wiedzę, która zagwarantuje ci sukces na maturze. Temat warsztatów: - Wokół konstytucji i ustroju III Rzeczpospolitej - Zjednoczony kontynent, czyli o instytucjach i historii Unii Europejskiej - Stosunki międzynarodowe i problemy współczesnego świata na maturze 2010 - Świat idei politycznych, państwa i demokracji na maturze 2010 Sprawdź to na www.maturowo.edu.pl

a forum to nie słup ogłoszeniowy. :ninja:

:ban::ban::ban::offtopic::offtopic::offtopic::spam::spam::spam:

poniosło mnie, nie.? :zakochany:
xKarolka
xKarolka
  11 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Zapraszamy

nie, dziękuje.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.