xxMeeryxx
xxMeeryxx
  19 grudnia 2009 (pierwszy post)

Pomoże ktoś z maty??? Korki cena do uzgodnienia
Tychy/ Mikołów/ Katowice i okolice

dede9
dede9
  19 grudnia 2009

ja radzę jednak samemu się uczyć, gdyż jak sama na coś wpadniesz zapamiętasz to do końca życia :P
najlepiej kup sobie książkę - ja uczę się z wydawnictwa Nowa Era w szkole, są pokazane przykłady, definicje są wytłumaczone co prawda niezbyt fajnie ale trzeba ćwiczyć ...
korepetycje same w sobie też nic nie dadzą - i tak trzeba będzie się przyłożyć :P

gdybym mieszkał ciut bliżej Katowic to mógłbym spróbować ale trochę za daleko :P

pzdr i radzę się uczyć samemu :D

Clubcharts
Clubcharts
  19 grudnia 2009

Sama nie wpadnie na to jak rozwiązac jakieś trudniejsze zadanie, więc czasami korepetycje są niezbędne ;) Poszukaj może w ofertach w necie ;)

innocent0kiss
innocent0kiss
  19 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Tychy/ Mikołów/ Katowice i okolice

Na Katowicach wisi tyle ogłoszeń...
HardRockLola
HardRockLola
  20 grudnia 2009
dede9
dede9: pzdr i radzę się uczyć samemu :D

ta , jasne.
Są zadania otwarte których nie wytłumaczy Ci książka.
Jak ma się problemy z matematyką to korki chociażby raz w tygodniu są bardzo przydatne.
xxMeeryxx
xxMeeryxx
  20 grudnia 2009

Tak korki sa przydatne wiem o tym ;) właśnie dlatego ich szukam przecież :) Tylko że ciężko znaleźć jak sa juz ogłoszenia to nie na poziom liceum

dede9
dede9
  20 grudnia 2009

jak się czegoś nie rozumie to można tutaj się zapytać chyba :P

no ale jak tam chcecie :) według mnie lepszym zdaniem czytać internet, i ćwiczyć, można dokupić także zbiory zadań w których są zadania rozwiązane często na 2 sposoby

pzdr

julCiak69
julCiak69
  20 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Pomoże ktoś z maty??? Korki cena do uzgodnienia Tychy/ Mikołów/ Katowice i okolice

w sumie mogłabym Ci dać korki, ale nie bardzo, bo za daleko mam. :crylol:
Tomalon
Tomalon
  20 grudnia 2009

Ja tam często udzielam korków z maty, ale z jakiego zakresu potrzebujesz? mature rozszerzoną z maty dosć dobrze zdałem a aktualnie studiuje informatyke ;)

thomas893
thomas893
  20 grudnia 2009

ja Ci dam korki :ziober2:

julCiak69
julCiak69
  21 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: ja Ci dam korki

oż Ty. :krzeslo:
thomas893
thomas893
  22 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: ja Ci dam korki



julCiak69
julCiak69: oż Ty.

ale o co chodzi? ;p
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.