RedTea
RedTea
  14 grudnia 2009 (pierwszy post)

Chciałam opowiedzieć Wam sytuacje, jaka się wczoraj przydarzyła.
Mieliśmy 2 egzaminy - z przedsiębiorczości, oraz urządzeń technicznych.
Połowa klasy poszła na UT, druga połowa na przedsiębiorczość.
Przedsiębiorczość zdałam bardzo dobrze, więc poszłam do koleżanek wypytać się, co będzie na UT, bo one już miały to za sobą. Koleżanki odpowiedziały, że da nam kartki A4 i zada pytania dotyczące gastronomii (z tego również byłam przygotowana).
Poszłam. Dyrektor siedzący w klasie nie odpowiedział na moje "dzień dobry" tylko uśmiechnął się kpiąco. Zapytałam, czy mogę już pisać a on na to, że nie, bo będzie mnie pytał. Doszło jeszcze kilka osób i zaczęło się pytanie.
-jakie mamy rodzaje gniazdek?
-eee...
-do widzenia, 1.
-ale...
-PAŁA!!!
Mnie zapytał o elektronikę, oczywiście nie wiedziałam. Dyrektor głupio się uśmiechnął i wysyczał: pani też nie zdała.
Zdenerwowałam się i krzyknęłam, że po 1 pytaniu nie ma prawa 1 wstawiać, ale mnie olał. Pytał koleżankę, która była doskonale przygotowana, myślałam, że 5 dostanie. A on po dobrych odpowiedziach do niej: bla,bla,bla- 1. Również nie zaliczyła. Oblał jeszcze kilka osób, nie dał dojść im do głosu. Znajoma właśnie miała odpowiedzieć mu na pytanie, a on: "szzzzzz" i wstawił 1, nawet jej nie słuchał. Zgłosiłam się, bo chciałam odpowiedzieć, a on: cicho! pani już dziękuję, pała! Nadmienię jeszcze, że wszystkie osoby (bez 1 bodajże) zdały pisemny. Ustny oblewał wszystkich, i ten jego wzrok... brrrr... traktował nas, jak śmieci. Gdybym miała to nagrane, to od razu wrzuciłabym to do Internetu, bo tego, co się działo... nie da się opisać.
Q1: co w takiej sytuacji zrobić?
Q2: jakie w tym wypadku mamy prawa?

agoosiaaa
agoosiaaa
  14 grudnia 2009
RedTea
RedTea: Q1: co w takiej sytuacji zrobić?

nie wiem, napisac do ministra edukacji :woot:
czy jak to sie tam zwie.
trzeba bylo nagrywac, to mialabys dowod tak nic nie zrobisz raczej.

RedTea
RedTea: Q2: jakie w tym wypadku mamy prawa?

moze nie prawo, ale ja bym dyrkowi przy****** czyms ciezszym.
RedTea
RedTea
  14 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: nie wiem, napisac do ministra edukacji czy jak to sie tam zwie. trzeba bylo nagrywac, to mialabys dowod tak nic nie zrobisz raczej.
No mnie właśnie bardzo zależy, aby ukończyć tą szkołę, a dyrektor słynie z wywalania na zbity pysk ludzi :and:
agoosiaaa
agoosiaaa
  14 grudnia 2009
RedTea
RedTea: No mnie właśnie bardzo zależy, aby ukończyć tą szkołę, a dyrektor słynie z wywalania na zbity pysk ludzi

dziwny kolo :woot:
szczerze mowiac, to nie bardzo mozecie nic zrobic :/
RedTea
RedTea
  14 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: dziwny kolo szczerze mowiac, to nie bardzo mozecie nic zrobic :/
W dziennej szkole nawet za palenie papierosa możesz wyleciec ;/
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  14 grudnia 2009
RedTea
RedTea: Q1: co w takiej sytuacji zrobić?

hmm może napiszcie jakas skargę do kuratora oswiaty waszego województwa
a wychowawca ? nie ma nic do powiedzenia ?

co do egzaminów mysle że komisyjnie moglibyscie zdawac
...Ignorance is bliss...
RedTea
RedTea
  14 grudnia 2009
RexMundi
RexMundi: hmm może napiszcie jakas skargę do kuratora oswiaty waszego województwa a wychowawca ? nie ma nic do powiedzenia ?co do egzaminów mysle że komisyjnie moglibyscie zdawac

Wychowawca nic nie zrobi- będzie się bała, że dyrektor ją z roboty wyrzuci. Egzamin, poprawkę mamy 3 stycznia. Ale coś czuję, że znów wszystkich obleje, nawet tych przygotowanych. A kto napisze do kuratora oświaty? Wszyscy się bedą bali, żeby nie wyleciec :and:
Tomalon
Tomalon
  14 grudnia 2009

Możesz napisać pisemko do ministra, że niesprawiedliwie oceniał i wtedy prawdopodobnie będzie poprawka i już z ludźmi z ministerstwa i już będzie musiał się zachowywać normalnie ;)

Jasmina
Jasmina
  14 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Możesz napisać pisemko do ministra, że niesprawiedliwie oceniał i wtedy prawdopodobnie będzie poprawka i już z ludźmi z ministerstwa i już będzie musiał się zachowywać normalnie ;)

Popieram pomysł :tak:
RedTea
RedTea
  14 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Możesz napisać pisemko do ministra, że niesprawiedliwie oceniał i wtedy prawdopodobnie będzie poprawka i już z ludźmi z ministerstwa i już będzie musiał się zachowywać normalnie ;)
chcę właśnie wiedzieć, jak będzie na tej poprawce. Nie chcę sobie też u niego przeje**c - ten kolo będzie mnie uczył przez 3 lata :and:
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  14 grudnia 2009
RedTea
RedTea: Wychowawca nic nie zrobi- będzie się bała, że dyrektor ją z roboty wyrzuci.

chyba nie tak łatwo wywalic z pracy :woot:
a jesli tak by się stało..to dopiero by się rozpetała burza

wystarczyłoby by chociaz wam pomogła zrobic jakies pismo i was pokierowała
( nie oficjlanie jak sie boi)

RedTea
RedTea: Egzamin, poprawkę mamy 3 stycznia. Ale coś czuję, że znów wszystkich obleje, nawet tych przygotowanych.

mnie taka jedna oblewała 3 razy
zażądałem komisyjnego egzaminu i mi sie udało
babka wyleciała z roboty póxniej ..bo takich jak ja było więcej

RedTea
RedTea: A kto napisze do kuratora oświaty? Wszyscy się bedą bali, żeby nie wyleciec

wy napiszcie
samorząd szkolny ?
petycja ..zbierzcie podpisy
może jakas dokumentacja.. że oblał wszystkich

przestudiujcie dobrze kodeks ucznia i sprawdzcie
ale do kuratora możecie pisac sami

albo do lokalnej gazety :ninja:

RedTea
RedTea: ten kolo będzie mnie uczył przez 3 lata

mogą mu wczesniej podziekowac za pracę :tak:
...Ignorance is bliss...
RedTea
RedTea
  14 grudnia 2009
RexMundi
RexMundi: mogą mu wczesniej podziekowac za pracę
nie podziękują - dyrektor ma plecy.
RedTea
RedTea
  14 grudnia 2009

Wiem, że jestem strasznie na "nie", ale... boję się:and:

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  14 grudnia 2009
RedTea
RedTea: nie podziękują - dyrektor ma plecy.

spróbować nie zaszkodzi
...Ignorance is bliss...
fingersyou
fingersyou
  14 grudnia 2009

Zgłosić do MENu

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.