apff
Posty: 12 (po ~203 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
apff
  30 listopada 2009 (pierwszy post)

Mam do napisania opis koleżanki/kolegi.
Tzn, nie za długą chcrakterystykę. Jak wygląda, wiek,imię czy jest fajny i cechy charakteru. np.
Moja koleżanka ma na imię Agnieszka i ma 20 lat. Chodzi razem ze mną jednej klasy. Jest osobą szczupłą i wysoką. Ma niebieski oczy, mały nos i wąskie usta. Jej cechą charakteru jest przede wszystkim koleżeństwo. To dobra i miła dziewczyna otwarta na ludzi. Często pomaga mi w trudnych sytuacjach. Ma poczucie humoru. A w wolnych chwilach czyta książki.
Według mnie jest to najantypatyczniejsza osoba w klasie. Życzę każdemu takiej przyjaciółki jak Agnieszka.

Przetłumaczyłby ktoś? ;)

AaStRuMm
AaStRuMm
  30 listopada 2009

Ejj tu tylko poprawiamy błędy, ewentualnie nakierowujemy :nie:
A to jest nawet za proste by tłumaczyć, w podręczniku pewnie wszystko jest - trzeba tylko poszukać.

DontStopCat
DontStopCat
  1 grudnia 2009
apff
apff: Moja koleżanka ma na imię Agnieszka i ma 20 lat. Chodzi razem ze mną jednej klasy. Jest osobą szczupłą i wysoką. Ma niebieski oczy, mały nos i wąskie usta. Jej cechą charakteru jest przede wszystkim koleżeństwo. To dobra i miła dziewczyna otwarta na ludzi. Często pomaga mi w trudnych sytuacjach. Ma poczucie humoru. A w wolnych chwilach czyta książki. Według mnie jest to najantypatyczniejsza osoba w klasie. Życzę każdemu takiej przyjaciółki jak Agnieszka.


hmm. nie wiem ale tłumacząc to wyszło mii ;) 3maj to samo tylko pooo angielsku :)

My colleague's name is Agnes and is 20 years old. Well, with me one class. Is a slim and high. Has blue eyes, small nose and thin lips. Its characteristic is primarily the nature of companionship. This is a good and nice girl open to the people. Often helps me in difficult situations. Has a sense of humor. And in his spare time he reads books.
For me this is najantypatyczniejsza person in the class. I wish everyone such a friend as Agnes.

;** prosze
agoosiaaa
agoosiaaa
  1 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: and is 20 years old.

and she is 20 years old.

Konto usunięte
Konto usunięte: Well, with me one class.

we're in the same class.

Konto usunięte
Konto usunięte: Is a slim and high.

she's slim and high.

Konto usunięte
Konto usunięte: Has blue eyes, small nose and thin lips.

she has blue eyes, small nose and thin lips.

Konto usunięte
Konto usunięte: For me this is najantypatyczniejsza person in the class.

for me she's the nicest person in the class.

Konto usunięte
Konto usunięte: Often helps me in difficult situations.

na poczatku she ma byc.

Konto usunięte
Konto usunięte: Has a sense of humor.

she has a sense of humor.

Konto usunięte
Konto usunięte: And in his spare time he reads books.

and in her spare time she reads books.

Konto usunięte
Konto usunięte: I wish everyone such a friend as Agnes.

ja bym chyba napisala i wish everyone to have a friend such as agnes.

Konto usunięte
Konto usunięte: Its characteristic is primarily the nature of companionship.

dziwnie jakos :Woot:

ogolnie to zapominasz, ze jak o kims piszesz to musisz caly czas uzywac she, her itp. jezeli to kobieta to formy zenskiej, a nie meskiej czy nijakiej.
DontStopCat
DontStopCat
  2 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: ogolnie to zapominasz, ze jak o kims piszesz to musisz caly czas uzywac she, her itp. jezeli to kobieta to formy zenskiej, a nie meskiej czy nijakiej.

hah dzięki za poprawienie błędów . ;)
wszytsko sobie przeanalizowałam jeszcze raz ;p ;d
^^
Konradziq
Konradziq
  2 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: ogolnie to zapominasz, ze jak o kims piszesz to musisz caly czas uzywac she, her itp. jezeli to kobieta to formy zenskiej, a nie meskiej czy nijakiej.

To zapewne było wrzucone w google tłumacza, bądź jakiś inny program ;P.

Konto usunięte
Konto usunięte: and in her spare time

free time :ninja:
Chociaż słownik podaje i taką formę, mi się to kojarzy z częściami zamiennymi lub dodatkowym pokojem ;P.

Konto usunięte
Konto usunięte: ja bym chyba napisala i wish everyone to have a friend such as agnes.

Ale tamto jest dobrze. (np. I wish you a Merry Christmas ;P) Chociaż i tak też może być ;).
agoosiaaa
agoosiaaa
  2 grudnia 2009
Konradziq
Konradziq: free time Chociaż słownik podaje i taką formę, mi się to kojarzy z częściami zamiennymi lub dodatkowym pokojem ;P.

no ja w mowie uzywam normalnie spare, wiec tak tez jest dobrze, no ale free tez nie jest zle :)

Konradziq
Konradziq: Ale tamto jest dobrze. (np. I wish you a Merry Christmas ;P) Chociaż i tak też może być ;).

no dla pewnosci napisalam :)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.