krrruczek
krrruczek
  30 listopada 2009 (pierwszy post)

1.Mam nadwage,jestem gruba,zle sie czuje,duzo przytylam,czesto boli mnie zoladek.
2.Powinienes jesc wiecej owocow ,warzyw,nie jesc slodyczy i miesa,trzymac diete,cwiczyc kazdego dnia,pojsc do klubu fitness.
3. nadal zyjesz w stresie i palisz 20 papierosow dziennie ?
4. Boli mnie cale cialo,mam wysoka goraczke,od 2 dni mam katar i kaszel,mam zaburzenia snu.
5.Masz grype,powinienes obnizyc temperature(das fieber senken lassen),wziasc krople do nosa,aspiryne badz tabletki przeciiwbolowe i powinienes pojsc do lekarza.
6. nadal palisz tyle papierosow i siedzisz w knajpie prawie kazdego wieczoru? kiedy rzucisz palenie?

1.Ich bin übergewichtig, ich dick bin, fühle mich schlecht, viele an Gewicht, das tut weh oft mein Magen.

2.Du solltest mehr Obst, Gemüse, Süßigkeiten essen und kein Fleisch essen, halten Sie Ihre Ernährung, Bewegung täglich, gehen Sie zum Fitness-Club.

3.weiterhin unter Stress leben und Sie rauchen 20 Zigaretten pro Tag?

4.Ganzen Körper tut weh, ich habe hohes Fieber, seit 2 Tagen habe ich Schnupfen und Husten haben, haben Probleme mit dem Schlafen.

5.Sie haben die Grippe, sollten Sie die Temperatur zu senken, stolz darauf, Nasentropfen, Aspirin oder Schmerzmittel und Sie sollten einen Arzt aufsuchen

6.weiterhin so viele Zigaretten rauchen und sitzen in einer Bar fast jede Nacht? Wenn Sie aufhören zu rauchen?

prosze o pomoc ;(((

ZORD0N
ZORD0N
  30 listopada 2009

AJ HEF OWERŁEIT, AJM FET, AJ FIL BET,

JU KEN TRANSLAJT DE REST. AJ BELIF IN JU.

A TAK NA SERIO TO GOOGLE TŁUMACZ WIE wystarczy zapytać ;]\

http://translate.google.pl/?hl=pl&tab=wT#pl|en|

krrruczek
krrruczek
  30 listopada 2009

ale jakbys nie zauwazyl do tej pory to tlumaczy z bledami ;/// . gdyby tlumaczyl dobrze to bym nie prosila tutaj o poprawaki ;]]

AaStRuMm
AaStRuMm
  30 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: ale jakbys nie zauwazyl do tej pory to tlumaczy z bledami ;/// . gdyby tlumaczyl dobrze to bym nie prosila tutaj o poprawaki ;]]

Czyli chcesz żeby inni poprawili pracę translatora, bo Tobie nawet nie chciało się pomyślec :zonk:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.