DontStopCat
DontStopCat
  29 listopada 2009 (pierwszy post)

elo ;**
Mam napisać zadanie .
Napisz Opowiadanie któremu nadasz tytuł będący frazeologizmem . Możesz go wybrać z pośród podanych .

Mowa jest srebrem , milczenie _ złotem
Strach ma wielkie oczy .
Biednemu zawsze wiatr w oczy .

ja wybrałam "Biednemu zawsze wiatr w oczy " i moje pytanie jest takie Może ktoś podrzuci pomysł o czym można napisać takie opowiadanko ? Z góry thx ;**

:bye:

krrruczek
krrruczek
  29 listopada 2009

napisz,ze osobom biednym zawsze jest pod górke ,nie tylko ze wzgledów finansowych lecz tego ze sa gorzej traktowani tzn sie nie traktowani na rowni

DontStopCat
DontStopCat
  29 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: napisz,ze osobom biednym zawsze jest pod górke ,nie tylko ze wzgledów finansowych lecz tego ze sa gorzej traktowani tzn sie nie traktowani na rowni


noo dziękuje na pewno tego nie pomine :)
hmm zastanawiam sie tylko jak moge to zaczaść może byc cos takiego " Pewnego słonecznego dnia Pawła obudził budzik okazało sie że zaspał do pracy w pośpiechu zjadł śniadanie i wyruszył jednak na drodze zmierzającej w kierunku pracy był bardzo duży korek po 2 godzinach dotarł na miejsce ... ... itd... xd < wiem ze moze troche bezsensu ale nie umie pisać za dobrze opowiadań xdd ;]
xXxslodka94xXx
xXxslodka94xXx
  29 listopada 2009

jak juz tak chcesz pisac to nie zapomnij o kropce i przecinkach ;D

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  30 listopada 2009

Biednemu to nawet chleb z masłem, masłem na ziemie spadnie.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.