ymymymym
ymymymym
  23 listopada 2009 (pierwszy post)

Napisz petycje do władz twojej gminy w sprawie udzielenia pomocy mieszkańcom poszkodowanym przez powódź.Przedstaw 2 argumenty które powinny skłonić władze do zainteresowania się ta sprawa i 3 propozycje działań,które powinny zostać podjęte.

Drodzy urzędnicy!
Zgłaszam się do Was z prośbą o udzielenie pomocy mieszkańcom poszkodowanym przez powódź. Niektórzy stracili swoje domy i nie mają się gdzie podziać, a u części osób są bardzo liczne straty. Tak nie powinno być! Powinniście już dawno zareagować!Przecież to nie ich wina, że utracili domy.Powinniście zaoferować im swoją pomoc, m.in. przeznaczyć trochę funduszy lub poprzydzielać do mieszkań należących do gminy. Ksiadz w kościele powinien zebrać na tecę. To będzie pomoc ze strony parafian. Mam nadzieję że moja petycja zostanie jak najszybciej rozpatrzona i pozytywnie rozpatrzona.
Z poważaniem, Jan Kowalski

Bardzo proszę o szybkie sprawdzenie pracy.
z góry dziękuję.

ymymymym
ymymymym
  23 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: najszybciej rozpatrzona i pozytywnie rozpatrzona.


jak najszybciej i pozytywnie rozpatrzona
x00
x00
  23 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Przecież to nie ich wina, że utracili domy.

majątek (jest dwa razy 'domy')

Konto usunięte
Konto usunięte: Powinniście zaoferować im swoją pomoc, m.in. przeznaczyć trochę funduszy lub poprzydzielać do mieszkań należących do gminy. Ksiadz w kościele powinien zebrać na tecę. To będzie pomoc ze strony parafian.

Jak na mój gust piszesz zbyt rozkazująco.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.