Anderworld
Anderworld
  23 listopada 2009 (pierwszy post)

Yo all, mam pytanie, chodzi mi o znaczenie słowa "idiota" w starożytnej Grecji, wiem co to znaczy, ale chciałbym pełna definicję lub link do strony, dla niewtajemniczonych (żeby nie było głupich pytań) kiedyś to znaczyło coś innego niż dzisiaj

Sylvinka
Posty: 15395 (po ~112 znaków)
Reputacja: -13 | BluzgometrTM: 4
Sylvinka
  23 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Yo all

Elo 5 2 0 :and:.

Konto usunięte
Konto usunięte: chodzi mi o znaczenie słowa "idiota" w starożytnej Grecji, wiem co to znaczy, ale chciałbym pełna definicję lub link do strony, dla niewtajemniczonych (żeby nie było głupich pytań) kiedyś to znaczyło coś innego niż dzisiaj

A takiej strony jak google.pl to Ty nie masz?
mam czarne skrzydła,muskam nimi stopy aniołów...
Anderworld
Anderworld
  23 listopada 2009

gdybym znalazł to bym nie zadał tego pytania, czy myślisz że chodzą tylko tłumoki po tym świecie, którzy nie potrafią używać google??

ChceCieZgwalcicJuz
ChceCieZgwalcicJuz
  23 listopada 2009
jest to osoba która żyla na uboczu i jeszcze jakas ale na google to jest tylko czytac musisz;]
Anderworld
Anderworld
  23 listopada 2009

starałem się znaleźć, ale mi o Sokratesie wyskakiwało, homoseksualistach i polityce w starożytnej Grecji, a takie pierdoły mnie nie interesują, wolałbym jeśli komuś uda się to znaleźć żeby podał pełna definicję

ChceCieZgwalcicJuz
ChceCieZgwalcicJuz
  23 listopada 2009
http://hektor.umcs.lublin.pl/~enkrateia/strony/czytelnia/dane/etykaspoleczna.pdf w google mi wyskoczyło,że w tej pracy coś jest ale poczytaj..
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.