Karolina
Posty: 3291 (po ~114 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 82
Karolina
  23 listopada 2009 (pierwszy post)

cześć. :>
Krótko i na temat: mam zrobić ulotkę, zachęcającą kogoś tam do wstąpienia do którejś ze starożytnych szkół.
I nie bardzo wiem, co mogłabym tam zamieścić.
Może ktoś z was ma jakieś propozycje? :>

Powyższy post wyraża jedynie moją opinię w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko mnie w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów,bez podawania przyczyny.
Sylvinka
Posty: 15395 (po ~112 znaków)
Reputacja: -13 | BluzgometrTM: 4
Sylvinka
  23 listopada 2009
Turka
Turka: Może ktoś z was ma jakieś propozycje? :>

Jakiś śmieszny obrazek takiej szkoły, oczywiście wymyślony.
Napisz, że są zajęcia pozalekcyjne np. stylizacja fryzur "emo" itd.
mam czarne skrzydła,muskam nimi stopy aniołów...
Karolina
Posty: 3291 (po ~114 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 82
Karolina
  23 listopada 2009
Sylvinka
Sylvinka: np. stylizacja fryzur "emo" itd.

nie wiem, czy będzie to pasowało, chociazby dlatego, że te szkoły to raczej filozoficzne były.
Powyższy post wyraża jedynie moją opinię w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko mnie w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów,bez podawania przyczyny.
west38
Posty: 111 (po ~226 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
west38
  23 listopada 2009

według mnie na pierwszej stronie jak to zawsze bywa w ulotkach można umieścić zdjęcie z napisem jaka to szkoła... na kolejnej stronie można umieścić opis takiej szkoły wraz ze zdjeciami klas plus opis poszczególnym nauczanych przedmiotów... i nawet na tylniej stronie wedlug mnie mozna umiescic jakaś tzw. zlotą księge tych co mają najwyzszą średnią lub laureatów konkursów;p

x00
x00
  23 listopada 2009
west38
west38: zlotą księge tych co mają najwyzszą średnią lub laureatów konkursów;p

"Sokrates i Platon tu byli! A Ty?"
Karolina
Posty: 3291 (po ~114 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 82
Karolina
  24 listopada 2009

Dziękuje.
Można zamknąć.

Powyższy post wyraża jedynie moją opinię w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko mnie w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów,bez podawania przyczyny.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.