91kasia
91kasia
  20 listopada 2009 (pierwszy post)

1. Jak są punktowane poszczegolne przedmioty? (finanse i polityka pieniężna)
2. Studiował ktoś tam/ studiuje/ zamierza?
3. Jakie sa opinie na temat tej uczelni?

julCiak69
julCiak69
  20 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Jak są punktowane poszczegolne przedmioty? (finanse i polityka pieniężna) 2. Studiował ktoś tam/ studiuje/ zamierza? 3. Jakie sa opinie na temat tej uczelni?

poszukaj tutaj :tak:, a jak tu nie adsz rady, wróć na sam początek strony, czyli:
Uniwersytet Ekonomiczny Poznań
;)
91kasia
91kasia
  20 listopada 2009
julCiak69
julCiak69: 1. Jak są punktowane poszczegolne przedmioty? (finanse i polityka pieniężna) 2. Studiował ktoś tam/ studiuje/ zamierza? 3. Jakie sa opinie na temat tej uczelni? poszukaj tutaj , a jak tu nie adsz rady, wróć na sam początek strony, czyli: Uniwersytet Ekonomiczny Poznań ;)

Przeglądałam już tę stronę. Są podane jakie przedmioty sa punktowane ale nie jest podana ich waga...

O opinie pytam Was :P I czy ktoś studiowal/studiuje takze..
ChceCieZgwalcicJuz
ChceCieZgwalcicJuz
  20 listopada 2009


nigdy nie ma powiedziane które przedmioty są ważne..
ChceCieZgwalcicJuz
ChceCieZgwalcicJuz
  20 listopada 2009
a ja podpinam sie do pytania więc moje szanse dostania sie na AM są nikłe więc chce startowac jeszcze na filologie wschodniosłowiańską oraz do Akademii Marynarki Wojennej na wydział dowodzenia i operacji morskiej a konkretnie kierunek bezpieczeństwo Narodowe no i tutaj nasuwa mi sie pytanie jak jest na tej uczelnii i ogólnie jaka jest opinia tej akademii:P
MartuxD
MartuxD
  22 listopada 2009

mój brat jest na pierwszym roku finansów i rachunkowości.
i bardzo zadowolony jest.
ludzie sympatyczni a i wykładowcy nie najgorsi ;]

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.