dorendoruch
dorendoruch
  19 listopada 2009 (pierwszy post)

UWAGA !
Poświęć dosłownie 10 min swojego czasu , te 10 min może odmienić Twoje życie!

Chciałbym przedstawić Ci coś wspaniałego! Wyobraź sobie ,że siedzisz przed komputerem , tak jak zawsze , przeglądasz allegro , grasz w gry bądź siedzisz na fotce ? a w tym czasie na Twoje konto zaczynają napływać świeżutkie dolary ?
Chcę pokazać Ci program który nic Cię nie kosztuje , zarówno pod względem materialnym jak i w kwestii poświęconego mu czasu ? może natomiast generować całkiem ciekawe pieniądze.
Chodzi o sur bar , pewnie słyszałeś już o tego rodzaju programach , nie zniechęcaj się , czytaj dalej! Jest to program który po uruchomieniu widoczny jest w postaci paska na górze ekranu. Pasek ten wyświetla reklamy na które zupełnie nie musisz zwracać uwagi. Nie przeszkadza on zupełnie w funkcjonowaniu komputera . System płaci za czas z uruchomionym paskiem ? Dokładnie : 45 centów za godzinę. Pewnie pomyślisz ,że to śmieszne pieniądze

Jednak

Chcę pokazać Ci sur bar dzięki któremu przy odrobinie szczęścia można zarobić okrągły milion!
Tak ! Milion dolarów!
Jak to możliwe??
Chodzi o system poleconych
Program płaci za każdą poleconą przez Ciebie osobę 100 % od jego zarobków!!! System poleconych działa w 6 etapach co oznacza ,że polecona osoba poleca program następnej i od jej zarobków również otrzymujesz 100% !!
To niesamowite , wyobraź sobie ,że polecasz jednej osobie program , ta osoba poleca również jednej osobie program i ta poleca go kolejnej aż do szóstego etapu. Każda z tych osób zarabia tylko jednego dolara więc sumując 1+1+1+1+1+1+1 = 6 dolarów wpada do TWOJEJ kieszeni!!
A co będzie gdy polecisz program 10 osobom , każda poleci je kolejnym 10 i wszyscy razem zarobią po 10 dolarów ? ? Pewnie szeroko się uśmiechniesz ?

A więc podsumowując , daje Ci możliwość niezłej zabawy nie kosztującej zupełnie nic a mogącej uczynić Cię bogatszym o okrągły milion ?

Spróbuj i przekonaj się sam!

Pozdrawiam , Krzysiek

Oto link do programu :

http://tickerbar.info/join_now.ghc?r=244166139

BezMajtekxD
BezMajtekxD
  19 listopada 2009

nie chce mi się czytać :woot:

thomas893
Posty: 10977 (po ~132 znaków)
Reputacja: -11 | BluzgometrTM: 4
thomas893
  19 listopada 2009

za dużo literek, za dużo cyferek... też mi się tego czytać nie chce :ziew:

julCiak69
julCiak69
  20 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: UWAGA ! Poświęć dosłownie 10 min swojego czasu , te 10 min może odmienić Twoje życie!Chciałbym przedstawić Ci coś wspaniałego! Wyobraź sobie ,że siedzisz przed komputerem , tak jak zawsze , przeglądasz allegro , grasz w gry bądź siedzisz na fotce ? a w tym czasie na Twoje konto zaczynają napływać świeżutkie dolary ? Chcę pokazać Ci program który nic Cię nie kosztuje , zarówno pod względem materialnym jak i w kwestii poświęconego mu czasu ? może natomiast generować całkiem ciekawe pieniądze. Chodzi o sur bar , pewnie słyszałeś już o tego rodzaju programach , nie zniechęcaj się , czytaj dalej! Jest to program który po uruchomieniu widoczny jest w postaci paska na górze ekranu. Pasek ten wyświetla reklamy na które zupełnie nie musisz zwracać uwagi. Nie przeszkadza on zupełnie w funkcjonowaniu komputera . System płaci za czas z uruchomionym paskiem ? Dokładnie : 45 centów za godzinę. Pewnie pomyślisz ,że to śmieszne pieniądzeJednakChcę pokazać Ci sur bar dzięki któremu przy odrobinie szczęścia można zarobić okrągły milion! Tak ! Milion dolarów! Jak to możliwe?? Chodzi o system poleconych Program płaci za każdą poleconą przez Ciebie osobę 100 % od jego zarobków!!! System poleconych działa w 6 etapach co oznacza ,że polecona osoba poleca program następnej i od jej zarobków również otrzymujesz 100% !! To niesamowite , wyobraź sobie ,że polecasz jednej osobie program , ta osoba poleca również jednej osobie program i ta poleca go kolejnej aż do szóstego etapu. Każda z tych osób zarabia tylko jednego dolara więc sumując 1+1+1+1+1+1+1 = 6 dolarów wpada do TWOJEJ kieszeni!! A co będzie gdy polecisz program 10 osobom , każda poleci je kolejnym 10 i wszyscy razem zarobią po 10 dolarów ? ? Pewnie szeroko się uśmiechniesz ? A więc podsumowując , daje Ci możliwość niezłej zabawy nie kosztującej zupełnie nic a mogącej uczynić Cię bogatszym o okrągły milion ? Spróbuj i przekonaj się sam! Pozdrawiam , Krzysiek Oto link do programu :http://tickerbar.info/join_now.ghc?r=244166139

za dużo tekstu.
nie zainteresowałeś nas tym:mrgreen:
btw: :ban: :spam:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.