oldschoolCW
oldschoolCW
  14 listopada 2009 (pierwszy post)

poszukuję klucza odpowiedzi do testu gimnazjalnego pt. przygody nie zawsze bezpieczne, z części humanistycznej, wydawnictwa operon.
szukałam na necie i nic, pomocy !

juleczkusia
juleczkusia
  14 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: poszukuję klucza odpowiedzi do testu gimnazjalnego pt. przygody nie zawsze bezpieczne, z części humanistycznej, wydawnictwa operon. szukałam na necie i nic, pomocy !

a to próbny, czy kiedyś już był.?:D
ChceCieZgwalcicJuz
ChceCieZgwalcicJuz
  15 listopada 2009
na CKE musi byc tylko czy znasz kiedy ten egzamin był?
joaquin69696969
Posty: 21 (po ~313 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
joaquin69696969
  15 listopada 2009
PlayStation 3, iPod 30GB, netbook HP i inne; chcesz wygrać te nagrody? Wystarczy wejść na stronę podaną w poniższym linku, podać swojego maila i klkinąć: "wyślij"

http://konkursowisko.pl/referral/1277

grajcie i wygrywajcie, to takie proste ;) pozdrawiam ;)
AaStRuMm
AaStRuMm
  15 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: poszukuję klucza odpowiedzi do testu gimnazjalnego pt. przygody nie zawsze bezpieczne, z części humanistycznej, wydawnictwa operon. szukałam na necie i nic, pomocy !

Po co Ci klucz skoro w danych masz wpisane że masz 17 lat :D czyli o 2 za dużo jak na gimnazjum
oBaRtOlInI89Lbn
oBaRtOlInI89Lbn
  15 listopada 2009

nie ma klucza w necie do tego zadania gimnazjalnego, mozesz jedynie kupic taka ksiazeczke z tym zadaniem i tam bedziesz miala klucz odpowiedzi;]

AaStRuMm
AaStRuMm
  15 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: nie ma klucza w necie

W internecie wszystko jest, tylko trzeba umiejętnie szukac i z niego korzystac ;]
oBaRtOlInI89Lbn
oBaRtOlInI89Lbn
  15 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: W internecie wszystko jest


pokaz ze jest wszystko

Konto usunięte
Konto usunięte: tylko trzeba umiejętnie szukac i z niego korzystac ;]


http://www.egzamingimnazjalny.operon.pl/uczen/prezentacja_programu/elementy_programu/testy_gimnazjalne
jak by zawartosc tej ksiazki byla w necie to po co by ja sprzedawali???
AaStRuMm
AaStRuMm
  15 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: pokaz ze jest wszystko

Szukajcie, a znajdziecie.
Sam do tego dojdz.

Konto usunięte
Konto usunięte: jak by zawartosc tej ksiazki byla w necie to po co by ja sprzedawali???

To już masz przykład, jeden test możesz zobaczyc w pdf. Poszukaj a znajdziesz reszte
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.