XluzXpinkX
Posty: 4 (po ~144 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
XluzXpinkX
  8 listopada 2009 (pierwszy post)

moja inteligentana wychowawczyni kazała nam losować w tamtym tygodniu osoby, którym mamy coś kupić na mikołajki klasowe..niestety wylosowałam mojego chłopaka i on mi nie chce powiedzieć co by chciał ..dlatego liczę na waszą pomoc ;D
napiszcie wasze pomysły ;)

PizzaDreams
Posty: 197 (po ~110 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
PizzaDreams
  8 listopada 2009
Ale to chyba nie to forum.
Jak to nie chce powiedzieć? Poza tym to Twój chl, to chyba wiesz, co lubi?
TakeTheSunAway
Posty: 3033 (po ~157 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
TakeTheSunAway
  8 listopada 2009

Po pierwsze, skoro to Twój chłopak, to chyba znasz go wystarczająco dobrze, żeby wiedzieć co mu się podoba, a co nie.
Pewnie masz też jakiś limit pieniężny, zazwyczaj tak jest na klasowych mikołajkach.
Uniwersalne są kalendarze, książki, kubki, takie rzeczy zawsze możesz kupić, choć ja uważam, że są dość, hmm, 'oklepane'.

XluzXpinkX
Posty: 4 (po ~144 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
XluzXpinkX
  8 listopada 2009

no ja myślałam o płycie muse (jego ulubiony zespół) słuchawkach no i kubku( ale takim ze skjlepu muzycznego)..
no a limit to 25 złotych..ale spokojnie moge go przekroczyć

TakeTheSunAway
Posty: 3033 (po ~157 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
TakeTheSunAway
  8 listopada 2009
XluzXpinkX
XluzXpinkX: płycie muse (jego ulubiony zespół) słuchawkach no i kubku

Taki prezent byłby w porządku.
juleczkusia
juleczkusia
  8 listopada 2009
XluzXpinkX
XluzXpinkX: moja inteligentana wychowawczyni kazała nam losować w tamtym tygodniu osoby, którym mamy coś kupić na mikołajki klasowe..niestety wylosowałam mojego chłopaka i on mi nie chce powiedzieć co by chciał ..dlatego liczę na waszą pomoc ;D napiszcie wasze pomysły ;)

skoro to Twój facet powinnaś wiedzieć, co by chciał, znać jego marzenia.. ;)
margotka
margotka
  8 listopada 2009
XluzXpinkX
XluzXpinkX: moja inteligentana wychowawczyni


dlaczego ironicznie ją obrażasz? ...

XluzXpinkX
XluzXpinkX: niestety wylosowałam mojego chłopaka i on mi nie chce powiedzieć co by chciał ..


widocznie liczy na twoja wyobraźnie... i co za przyjemnosc otrzymać prezent o którym z góry się wie...

co do prezentu jw.
agoosiaaa
agoosiaaa
  8 listopada 2009
XluzXpinkX
XluzXpinkX: on mi nie chce powiedzieć co by chciał

moze chce wibrator analny, ale sie wstydzi przyznac :ninja:
AaStRuMm
AaStRuMm
  8 listopada 2009
XluzXpinkX
XluzXpinkX: moja inteligentana wychowawczyni kazała nam losować w tamtym tygodniu osoby, którym mamy coś kupić na mikołajki klasowe..niestety wylosowałam mojego chłopaka i on mi nie chce powiedzieć co by chciał ..dlatego liczę na waszą pomoc ;D napiszcie wasze pomysły ;)

Dlatego źle miec chłopaka w tej samej klasie :P
a tak hmm może perfumy ;)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.