Onar1989
Posty: 5 (po ~650 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Onar1989
  6 listopada 2009 (pierwszy post)

Zarządzający Systemem Web zatrudni osoby w pełnym lub niepełnym wymiarze czasu do pracy w domu (komputerowy marketing Internetowy). Jeśli posiadasz komputer i doświadczenie w środowisku Internetowym, pomożemy Tobie zarobić. W celu uzyskania pełnych szczegółów skontaktuj się zarek89onar@interia.pl
Chcesz szybko i bez dużego wysiłku zarobić spore pieniądze? Tak. To jest właśnie praca dla Ciebie. Zarobki od 500 do 2000 złotych. Wystarczy mieć komputer i połączenie z Internetem oraz w podstawowym zakresie znać obsługę poczty e-mail. Bezpłatny kurs przygotowawczy i zero wkładu własnego :)

Zapraszamy do współpracy.

BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  6 listopada 2009
Onar1989
Onar1989: Zarządzający Systemem Web zatrudni osoby w pełnym lub niepełnym wymiarze czasu do pracy w domu (komputerowy marketing Internetowy). Jeśli posiadasz komputer i doświadczenie w środowisku Internetowym, pomożemy Tobie zarobić. W celu uzyskania pełnych szczegółów skontaktuj się zarek89onar@interia.pl Chcesz szybko i bez dużego wysiłku zarobić spore pieniądze? Tak. To jest właśnie praca dla Ciebie. Zarobki od 500 do 2000 złotych. Wystarczy mieć komputer i połączenie z Internetem oraz w podstawowym zakresie znać obsługę poczty e-mail. Bezpłatny kurs przygotowawczy i zero wkładu własnego :) Zapraszamy do współpracy.

wszedzie bedziesz tym spamowal?
Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
Sobbek
Sobbek
  6 listopada 2009

Aha

juleczkusia
juleczkusia
  6 listopada 2009
Onar1989
Onar1989: Zarządzający Systemem Web zatrudni osoby w pełnym lub niepełnym wymiarze czasu do pracy w domu (komputerowy marketing Internetowy). Jeśli posiadasz komputer i doświadczenie w środowisku Internetowym, pomożemy Tobie zarobić. W celu uzyskania pełnych szczegółów skontaktuj się zarek89onar@interia.pl Chcesz szybko i bez dużego wysiłku zarobić spore pieniądze? Tak. To jest właśnie praca dla Ciebie. Zarobki od 500 do 2000 złotych. Wystarczy mieć komputer i połączenie z Internetem oraz w podstawowym zakresie znać obsługę poczty e-mail. Bezpłatny kurs przygotowawczy i zero wkładu własnego :) Zapraszamy do współpracy.

interesujące :ziew:
Kondzioo
Kondzioo
  6 listopada 2009

To nie jest słup ogłaoszeniowy :ban:

thomas893
thomas893
  6 listopada 2009

Nie posiadam komputera i internetu :and:

juleczkusia
juleczkusia
  6 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie posiadam komputera i internetu

a kto ma w czasach kryzysu.? :ninja:
thomas893
thomas893
  6 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: a kto ma w czasach kryzysu.?

po-, po-, pokemon tazo :lol:
juleczkusia
juleczkusia
  6 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: po-, po-, pokemon tazo

:crylol:
teraz to jestem dla Ciebie pełna podziwu :crylol:
thomas893
thomas893
  6 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: teraz to jestem dla Ciebie pełna podziwu

:mrgreen:
Wreszcie mnie ktoś docenia :lol2:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.