Dolny
Dolny
  5 listopada 2009 (pierwszy post)

Witam mam problem, mam do napisania list motywacyjny z anglika. Przyznaje się że ciężko u mnie z anglikiem.

oto zadanie:

Od roku mieszkasz w londynie. Do tej pory pracowałeś jako recepcjonista w hotelu, ale został on zamknięty. Dzisiaj znalazłeś ogłoszenie z ofertą podobnej pracy w innym hotelu. Napisz list w którym:
- określisz, w jaki sposób natrafiłeś na to ogłoszenie i podasz powód, dlaczego Cię ono zainteresowało,
- krótko opiszesz swoje dotychczasowe doświadczenie i określisz, dlaczego może ono być korzystne przy wykonywaniu oferowanej pracy,
- przedstawisz dwie cechy, które Cie prezentują do wykonania tej pracy i krótko uzasadnisz ich przydatność,
- wyrazisz gotowość stawienia się na rozmowe w sprawie pracy i zaproponujesz zwrócenie się do Twojego poprzedniego pracodawcy o referencje.
Pamietaj o zachowaniu odpowiedniej formy listu, nie umieszczaj żadnych adresów. Podpisz sie XYZ. Długośc listu powinna wynosić od 120 do 150 słów.

juleczkusia
juleczkusia
  5 listopada 2009
Dolny
Dolny:

napisz to sam, my to sprawdzimy, ewentualnie poprawimy.
tak dobrze to nie ma.!
my nie odrabiamy prac domowych za kogoś.
my poprawiamy, czy też naprowadzamy taką osobę :)

btw: słownik się kłania :tak:
Dolny
Dolny
  5 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: napisz to sam, my to sprawdzimy, ewentualnie poprawimy. tak dobrze to nie ma.! my nie odrabiamy prac domowych za kogoś. my poprawiamy, czy też naprowadzamy taką osobę :) btw: słownik się kłania

no to zrobię i sprawdzicie;p
juleczkusia
juleczkusia
  5 listopada 2009
Dolny
Dolny: no to zrobię i sprawdzicie;p

to pisz :mrgreen:
a nie bawisz się na fotce.pl :zonk:
Dolny
Dolny
  5 listopada 2009

Dear Sir,

 I am writing to enquire about your advertisement with work offer in The Times, and then, I want to lodge my application.

 Till last month I was working in Brown's Hotel in London as a reception clerk, however it was closed because of bancruptcy. I liked to work a reception clerk, so I'm currently concerned about your offer. I have got manager's award as a best reception clerk in this hotel, so I think that I can work out in your hotel - if Dear Sir wants to acknowledge this, you can ask Brown's Hotel's manager to send You my references. 

 I'm very cultural and good-looking man, which makes customers happier, regardless to situation. 

 If Dear Sir/Madam thinks, that I can archieve your requirements, I'm looking forward for invitation to have a talk and give you a reason to accept my application.

Yours faithfully
XYZ

Dolny
Dolny
  5 listopada 2009
Dolny
Dolny: If Dear Sir/Madam thinks

bez madam.
AaStRuMm
AaStRuMm
  5 listopada 2009
Dolny
Dolny: Dear Sir,

Pisze się "Dear Sir or Madam "o ile sie nie myle ;]
juleczkusia
juleczkusia
  5 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Pisze się "Dear Sir or Madam "o ile sie nie myle ;]

i masz racje.
bo do końca nie wiadomo, do kogo piszesz, czy do kobiety, czy do faceta ;]
Dolny
Dolny
  6 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: bo do końca nie wiadomo, do kogo piszesz, czy do kobiety, czy do faceta ;]

ale miałem sobie wybrać..
juleczkusia
juleczkusia
  6 listopada 2009
Dolny
Dolny: ale miałem sobie wybrać..

no chyba, że tak jest w poleceniu.. nie znamy całości i nie wiemy, jak Wam nauczyciel zaproponował ;)
Dolny
Dolny
  6 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: no chyba, że tak jest w poleceniu.. nie znamy całości i nie wiemy, jak Wam nauczyciel zaproponował ;)

no oki.

dobrze jest napisane ?
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.