KindziaxDD
KindziaxDD
  5 listopada 2009 (pierwszy post)

Witam na jutro mam napisać wypracowanie, a że kompletnie nie wiem jak mam się za nie zabrać to zwracam się z pomocą do was więc:

Na podstawie fotografii ( fragment jury-krakowsko częstochowskiej, na kamieniach siedzi dziewczyna,obok stoi jej koleżanka. Dziewczyna, który siedzi czyta jakiś przewodnik, mapę) napisz krótkie opowiadanie zawierające dialog i opis krajobrazu. Uwzględnij zamieszczone wskazówki:
* W wypowiedziach dziewczyny siedzącej na skale zastosuj styl urzędowy.
* Di zdań wygłaszanych przez jej koleżankę wprowadź elementy stylu artystycznego.
* W opisie krajobrazu wprowadź styl naukowy.
* Pozostałe fragmenty teskstu napisz w stylu potocznym.

Pomóżcie, bo na prawdę nie wiem jak to napisać.

juleczkusia
juleczkusia
  5 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Pomóżcie, bo na prawdę nie wiem jak to napisać.

opisz każdy z tych punktów. my nie robimy tutaj za ludzi prac domowych, bo za nas nikt nie robi :nie:
napisz, my poprawimy :)
Lumpex1910Fajter
Lumpex1910Fajter
  5 listopada 2009

Powiem ci tylko tyle ze chodz w szkole bylem dosc ambitny ambitny lecz dziwnym sposobem nie udalo mi sie ukonczyc 6 letniej podsatawowki nauczyciele zmarnowali moj talent i dzis jednyne co mi zostalo to Fotka mam nadzieje ze pomoglem

juleczkusia
juleczkusia
  5 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Powiem ci tylko tyle ze chodz w szkole bylem dosc ambitny ambitny lecz dziwnym sposobem nie udalo mi sie ukonczyc 6 letniej podsatawowki nauczyciele zmarnowali moj talent i dzis jednyne co mi zostalo to Fotka mam nadzieje ze pomoglem

piękny materiał na wypracowanie :mrgreen:
o szkodliwości nauki i szkoły :crylol:
margotka
margotka
  5 listopada 2009

napisz - sparwdzimy...:]

nie odrabiamy za innych zadań...

ang3la
ang3la
  5 listopada 2009

ale jestescie mili dziewczyna prosi nas o pomoc a wy tacy hamscy cius cius!!! ja jakbym umiala pomogla bym :)

margotka
margotka
  6 listopada 2009
ang3la
ang3la: ale jestescie mili dziewczyna prosi nas o pomoc a wy tacy hamscy cius cius!!!


nie wspieramy leniów... każdy pracuje sobie na włsnego garba
juleczkusia
juleczkusia
  6 listopada 2009
ang3la
ang3la: ale jestescie mili dziewczyna prosi nas o pomoc a wy tacy hamscy cius cius!!! ja jakbym umiala pomogla bym :)

stwierdzamy fakty.!
a kto za nas nasze prace domowe odrobi.?
skoro już tu piszemy, chcemy pokazać, że my nie jesteśmy maszynami pracującymi za każdego, kto poprosi nas o rozwiązanie zadania...
każdy posiada podręcznik i notatki z lekcji, by potem z nich skorzystać ;)
MordimerMadderdin
MordimerMadderdin
  7 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Witam na jutro mam napisać wypracowanie, a że kompletnie nie wiem jak mam się za nie zabrać to zwracam się z pomocą do was więc: Na podstawie fotografii ( fragment jury-krakowsko częstochowskiej, na kamieniach siedzi dziewczyna,obok stoi jej koleżanka. Dziewczyna, który siedzi czyta jakiś przewodnik, mapę) napisz krótkie opowiadanie zawierające dialog i opis krajobrazu. Uwzględnij zamieszczone wskazówki: * W wypowiedziach dziewczyny siedzącej na skale zastosuj styl urzędowy. * Di zdań wygłaszanych przez jej koleżankę wprowadź elementy stylu artystycznego. * W opisie krajobrazu wprowadź styl naukowy. * Pozostałe fragmenty teskstu napisz w stylu potocznym.Pomóżcie, bo na prawdę nie wiem jak to napisać.

brzydka jestes wiec ci nie pomoge
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.