x3PinkGlasses
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
x3PinkGlasses
  4 listopada 2009 (pierwszy post)

Bardzo proszę , o przetłumaczenie zdań.
(Wklejam cały tekst , żeby było wiadomo o co chodzi.)

W naszych czasach technologia w sklepach bardzo się rozwinęła. Wprowadzono różne ułatwienia , dla kupujących, jak i dla sprzedających. Teraz zakupy mogą być naprawdę przyjemne.
American-owned ASDA Group offers shoppers everything from frankfurters to diamond rings. W Asda wprowadzono możliwość robienia zakupów online. Wystarczy znać odpowiednią stronę internetową i można kupować , nie wychodząc z domu. Jest to duże ułatwienie dla ludzi starszych , lub chorych. Asda korzysta również z systemu Electronic Data Interchange (EDI) który polega na przekazywaniu danych między organizacjami drogą elektroniczną. Posiada również Electronic Point of Sale system ( EPOS ) , Chip and Pin ,and also Customer database and marketing I Electoonic Funds Transfer at Point of Sale.
Wilkinson (sometimes informally Wilko , Wilks or Wilky's ) is a British high-street discount chain with over 300 stores, selling primarily homewares and household goods. W sklepie tym również można robić zakupy online. Jednak nie jest to , aż tak rozwinięta technologia jak w Asda. W Wilkinsonie , używane są barcode scanning is an electronic device for reading printed barcodes . Like a flatbed scanner , it consists of a light source, a lens and a light sensor translating optical impulses into electrical ones.
An example in a local post office or any other corner shop , busier only morning technologia jest mniej rozwinięta. W niektórych używane są chip and pin , jednak nie posiadają online shopping , nor barcode scanning . W większości używane są portable data terminals.
We wszystkich mobile shops używane jest na przykład Electronic Data Interchange. Niektóre posiadają również online shopping. W większości posługują się chip and pin , a także Electronic Funds Transfer AT Point of Sale.
W większości retail out les , używana technologia , jest bardzo podobna.

AaStRuMm
AaStRuMm
  4 listopada 2009

To wszystko ? Ja na Twoim miejscu zamiast siedziec na forach sama bym to napisala ;] a jak już to tutaj najwyżej ktoś Ci może sprawdzic a nie zrobic za Ciebie

LaffyTaffy
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 5
LaffyTaffy
  5 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Bardzo proszę , o przetłumaczenie zdań.

Jesli ta cześć po ang pisałaś sama, to i ta po polsku powinna być dla ciebie łatwizną ;)
Jeśli nie, to masz problem :) Trochę dużo.
"Zwycięzcy nikt nie będzie się pytał, czy mówił prawdę"
agoosiaaa
agoosiaaa
  5 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: W większości retail out les , używana technologia , jest bardzo podobna.

in most of retail outlets the techology used is very similar.

Konto usunięte
Konto usunięte: We wszystkich mobile shops używane jest na przykład Electronic Data Interchange.

in all mobile shops are used i.e. electronic data interchange

Konto usunięte
Konto usunięte: W większości używane są portable data terminals.

in most portable data terminals are used

Konto usunięte
Konto usunięte: W naszych czasach technologia w sklepach bardzo się rozwinęła.

in our times the technology in shops really developed.

Konto usunięte
Konto usunięte: W sklepie tym również można robić zakupy online.

in this shop you can also shop online :woot:

Konto usunięte
Konto usunięte: Niektóre posiadają również online shopping.

some of them have also online shopping

Konto usunięte
Konto usunięte: W większości posługują się chip and pin , a także Electronic Funds Transfer AT Point of Sale.

in most are used chip and pin and also Electronic Funds Transfer AT Point of Sale

Konto usunięte
Konto usunięte: Asda korzysta również z systemu Electronic Data Interchange (EDI)

asda also uses Electronic Data Interchange (EDI) system

Konto usunięte
Konto usunięte: W Wilkinsonie , używane są

in wilkinson there are used

Konto usunięte
Konto usunięte: Teraz zakupy mogą być naprawdę przyjemne.

now shopping can be really pleasant

Konto usunięte
Konto usunięte: Posiada również Electronic Point of Sale system ( EPOS )

it also has Electronic Point of Sale system ( EPOS )

Konto usunięte
Konto usunięte: W Asda wprowadzono możliwość robienia zakupów online.

the possibility of online shopping was introduced in asda :woot:

Konto usunięte
Konto usunięte: Wystarczy znać odpowiednią stronę internetową i można kupować , nie wychodząc z domu.

its enough to know the right website and its possible to buy without getting out of the house :woot:

Konto usunięte
Konto usunięte: Jest to duże ułatwienie dla ludzi starszych , lub chorych.

its a big simplification for people older or ill

Konto usunięte
Konto usunięte: który polega na przekazywaniu danych między organizacjami drogą elektroniczną.

which is based on devolution of information between the organisations using electronic way :woot:

no nie wiem, pewnie pelno bledow, ale spac mi sie chce.
jak ktos jest, to niech poprawi to, co zle :P
:bye:
x3PinkGlasses
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
x3PinkGlasses
  5 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: To wszystko ? Ja na Twoim miejscu zamiast siedziec na forach sama bym to napisala ;] a jak już to tutaj najwyżej ktoś Ci może sprawdzic a nie zrobic za Ciebie

Zapewne nawet nie przeczytałaś , więc zauważ , że połowa tego jest już przetłumaczona.
I prosiłam o przetłumaczenie zdań , których nie potrafię.

LaffyTaffy
LaffyTaffy: Jesli ta cześć po ang pisałaś sama, to i ta po polsku powinna być dla ciebie łatwizną ;) Jeśli nie, to masz problem :) Trochę dużo.

Tak , pisałam sama. Ale tej reszty nie wiem , żeby pasowała do kontekstu.
Wiem , że mam problem , bardzo pomocne.

Konto usunięte
Konto usunięte: agoosiaaa

Dziękuję. :))
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.